UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

White

Ještě před turnajem UFC 295, jehož výsledek bohužel známe, si Jiří Procházka plnil mediální povinnosti. Reagoval tak na dotazy novinářů ohledně zranění, soupeře, ale také možné UFC akce v České republice nebo někde v Evropě, což BJP hodně zajímavě rozvedl.


 

„Nechápu, že u nás ještě nejsem milionář,“ diví se Sivák a stanovuje jasnou cenu za Růžičku

„Jasně, byla by to skvělá šance ukázat, že v České republice a obecně v Evropě je hodně fanoušků, kteří mají rádi MMA a boj,“ reagoval Jiří Procházka na otázku od Mariána Šustra z iSport.cz, zda se v případě výhry bude snažit o to, aby se UFC vrátilo do České republiky nebo někam do Evropy. „Potřebujeme to v Evropě. Je tady totiž v dnešní době hodně sralbotek (pussymans). Jak jinak to říct? Musím to tak říct, protože to tak je. Musíme sledovat zápasy a čistou sílu boje muže proti muži. Díky tomu můžeme dojít naplnění. Samozřejmě to není jen kvůli tomu, ale je to jeden z důvodů. Obecně se však dá říct, že máme v České republice i v Evropě hodně rádi zápasy.“

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by MMA Junkie (@mmajunkie)

 

White s Procházkou souzní

„Kdybychom šli do války, tak věříte generaci, kterou tady teď máme? Věříte, že tihle kluci vyrazí a zaútočí někde na nějakou zasranou pláž? Je tu jen malá hrstka schopných lidí,“ řekl White v rozhovoru pro Full Send. „Máme jen pár lidí, kteří se opravdu postaví a budou bojovat za tuhle zasranou zemi. Je to až děsivé. Parta kolem Khabiba z Dagestánu by nejspíš mohla přijít a převzít tuhle zkurvenou zemi právě teď a tady, protože tahle generace je taková banda zkurvených sralbotek. Začínáme být měkcí. Začínáme být slabí. Každých deset let jsme měkčí a slabší.

Abych však byl spravedlivý, tak si myslím, že každá generace si vlastně myslí, že ta další je měkká. Když se podíváte na všechny ty sračky, co se teď ve světě dějí, tak už není respekt k policii, není respekt k armádě. Není tu žádná úcta k naší zemi, k naší svobodě, k našemu způsobu života, který tu máme. Můžete sedět a hnidopišit a mluvit o věcech, které jsou ve Spojených státech špatné. Něco vám řeknu, vaše generace, moje generace, generace všech… To je ono. Jestli tohle, co teď máme, padne, tak není kam jinam jít.“

 

 


23 komentářů na “UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou”

 1. Pingback: Bývalý šampion ve velkých problémech! Jamahal Hill byl zatčen | MMA Shorties

 2. Pingback: VIDEO: UFC borci se potkali na hotelu a bylo z toho dusno a strkanice | Shorties

 3. Pingback: USA vs Rusko? Colby Covington prozradil, co je jeho velké přání a sen | Shorties

 4. Pingback: Zkušený veterán UFC a bojových sportů vysvětluje, proč šampion Pereira tvrdě narazí

 5. Pingback: Drahé přání! Vémola prozradil, o jakou UFC legendu požádal vedení OKTAGONu

 6. Pingback: A sakra, McGregor bude zuřit! Ir dostal špatnou zprávu, která mu udělala čáru přes rozpočet

 7. Pingback: "Už melu z posledního," přiznává RFA promotér Marhanský a není se čemu divit

 8. To že je dnes generace sralbotek, tak to s tím souhlasím. Dneska generace by chtěla žít v nekončící párty a hlavně zadarmo.Za to také může IT technologie,pohodlný způsob života, bez pracovních návyků, mamánci o které se rodiče celý život chtějí starat.
  Taky je tady absence vojenské základní služby,kde si ten mladý člověk uvědomil, nějaký povinnosti a že nic na světě není zadarmo.Oni si neuvědomí, že ten blahobyt který tady mají, někdo ze starších generací musel vybudovat a vybojovat.
  A být nějaký patriot, hrdý na svoji zemi? To už vůbec, příkladem jsou vlády, politici, rozkrádání národního majetku, nerostného bohatství , okrádání obyvatel, touha po moci, manipulaci,a to vše za nejvyšším ziskem a prospěchem.Chamtivost lidí, to je to, čím se lidstvo navzájem zničí!

  1. Presne tak.Porad melou jenom jaké mají prava.Ale k…a že mají i povinnosti,tak na to nějak ta mládež zapomíná.A proto se svět v prdel obrátil.Bohuzel.Ale za to může výchova rodičů a rodiče samotní!!! Nikdo jiný!!!Když je to rodič neučí,tak za mě už ten rodič je zmetek jako jeho potomek.A pak tu máme republiku plnou nemakacenku,kteří jen natahují ruce a dávej.Nasrat takovým lidem do ruk a nechat je chtrnact dní bez vody!!! Někteří by zasloužily liskat od rána do večera jako Becker. A můžete mě kamenovat a lynčovat.Ale pravda bolí a je pro většinu lidí nepříjemná.Kdyz je někdo líný a lempl,tak proč by měl dostávat??? Nevidím jediný rozumný a logicky důvod.

 9. Pingback: Au! UFC kráska Dern upřímně líčí, jestli je horší porod a nebo zásah do rozkroku/ňader

 10. Pingback: Cverna mu hrozí, že přijde o zuby! Vašek Mikulášek s úsměvem reaguje | Shorties

 11. Pingback: Bleskově zahojený Keita vysvětluje, proč se stále cítí jako neporažený bojovník

 12. Pingback: Vážně?! Proč by prý Jake Paul Diaze v MMA odvetě porazil? | MMA Shorties

 13. Pingback: OKTAGON v Ostravě odhalí novinku, která vyvolá diskuze mezi fanoušky, ale i mezi bojovníky

 14. Pingback: Šťastný Kincl, zraněný Strzelczyk a neuvěřitelné množství lístků! OKTAGON se pochlubil čísly

 15. Pingback: Jak jsme za MMA Shorties hlasovali o novém OKTAGON P4P žebříčku a proč?

 16. Pingback: Vašek Mikulášek reaguje na obvinění, že užívá drogy, a nabízí všem nevěřícím důkaz | Shorties

 17. Pingback: OKTAGON promotér Novotný skepticky reaguje na spojení organizací PFL a Bellator

 18. Tys je kokos jak se patří, tak jednoduché to asi nebude, ale vysmrklil ses tady dobře. A mluvíš jen za mužské nebo i ženské? Stejně tak i BJP. Vidím jen testosteron. A myslíš, že by BJP bojoval za jídlo. Neodsuzuji ho, ale sežrat se a ulovit se takovými nenechám. Hele běž smrklit dál, kdo ví, jakýtysi makačenko. Kdyby nebyli pitomci jako Putin a jemu podobní, tak by nebylo třeba takových článků typu připosránci a pussymens, šlo by to jiným směrem porozumění a vcítění.

  1. pise se sralbotek.je to proto,ze pri sebemensim problemu si naserou do bot a prchaji jak potkani.nicmene je to vse pravda,ze tato dnesni mladez je uplne v pici a bez moralky s respektem k cemukoliv.ale co chcete jdyz rodice kupujou svim parchantum nakoule jablka a jine predrazene sracky ktere dite vlastne nepotrebuje.

 19. Pingback: UFC ředitel White ostře, ale s úsměvem reaguje na spojení PFL a Bellatoru | Shorties

 20. Pingback: Jednou už to bohužel nevyšlo! Nyní UFC na mega souboji pracuje znovu? | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *