Bývalý šampion ve velkých problémech! Jamahal Hill byl zatčen

Hill

Bývalý šampion polo-těžké váhy Jamahal Hill v poslední době neprožívá úplně nejlepší období. Původně se počítalo s tím, že se v rámci první titulové obhajoby utká s Jiřím Procházkou, ale nakonec se smolně zranil, takže musel nedávno sledovat, jak o jeho titul bojují právě Procházka a Pereira. Určitou útěchou mu mohlo být, že s ním UFC počítá jako s dalším titulovým vyzyvatelem, což by se mohlo v návaznosti na poslední události změnit. Hill byl totiž zatčen.


UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

Bývalý šampion polo-těžké váhy UFC Jamahal Hill čelí podle zpráv serveru TMZ obvinění z přestupku domácího násilí poté, co údajně napadl svého bratra.

Hill byl údajně v pondělí brzy ráno umístěn do vězení v okrese Kent a ještě téhož dne byl propuštěn. Podle zprávy ho státní zástupci obvinili z jednoho přestupku domácího násilí s přitěžujícími okolnostmi, protože údajně napadl Jamese Anthonyho Hilla mladšího a způsobil mu „vážné nebo přitěžující zranění“.

Hill Jr. je podle zprávy „obyvatelem nebo bývalým obyvatelem“ domácnosti bývalého šampiona, ale další zdroje potvrdily, že jde o Hillova bratra.

Zatím není přesně jasné, co Hillovi hrozí, ale podobné obvinění samozřejmě nepůsobí vůbec dobře a mohlo by být důvodem k tomu, aby Jamahal nedostal titulovou šanci, která mu byla v poslední době slibována.

  

Není to tak dávno, co Hill hrozil Pereirovi

„Zapamatujte si má slova,“ uvedl Hill na svém YouTube kanále. „Nemám v plánu ho brát na zem a nemám v plánu se s ním jakkoliv válet. Mám v plánu tam jít a v postoji, kde si všichni myslíte, že je to prostě nadpozemský chlap, mu ukázat, že tohle je jiný sport. Tohle není kickbox, ale MMA.

Já dělám MMA už roky. Jsem odchovaný v MMA. Budu s ním tedy zápasit čistě v postoji a v postoji ho také tvrdě vypnu. A až se to stane, tak vám v tom všem vymáchám ksicht a všem vám to budu předhazovat.

  

Alexe pak nechám na pokoji, ale vám všem to vrátím za to, jak neuctivě se ke mně chováte a jak mě podceňujete. Jsem ve své práci dobrý. Jsem otestovaná polo-těžká váha, která je právem na vrcholu divize. Jsem jeden ze dvou nejlepších bojovníků na světě. Jsem skutečně nejlepší. Právě proto se mohu cítit jako král.“

Sebevědomí se Hillovi upřít nedá, ale uvidíme, jak to dopadne ve chvíli, kdy se s Pereirou opravdu potká. V postoji totiž Alex zatím našel konkurenci jen v Adesanyovi, který ho však v podstatě nachytal a díky tomu ho tvrdě ukončil.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *