Drahé přání! Vémola prozradil, o jakou UFC legendu požádal vedení OKTAGONu

Vémola

Karlos Vémola se po prohře s Kinclem nechal slyšet, že se jeho kariéra chýlí ke konci. Původně se měl Terminátor loučit už na konci tohoto roku, ale souboj s Véghem se přesunul na polovinu příštího roku, takže má Vémola přeci jen ještě nějakou dobu čas, který chce maximálně využít na to, aby doručil nejlepší možné zápasy. Vedení organizace OKTAGON MMA dokonce požádal o UFC legendu.


 

UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

„Když už v Česku ani Slovensku nikdo není, tak jsem říkal Ondrovi Novotnému, ať vytáhne milion dolarů a přiveze Nicka Diaze. To by byla výzva, která by mě zajímala. To bych snad začal trénovat a podstupovat další bolest i v padesáti jako Jarda Jágr“ rozpovídal se Vémola o možném soupeři v rámci natáčení podcastu Haná jede (přepis iSport.cz).

Tohle přání se samozřejmě Vémolovi nesplní, ale je pravda, že OKTAGON už jednoho Diaze v minulosti řešil. „Bylo to blízko, ale pak se ukázalo, že to vlastně tak blízko nebylo. Na částce bychom se asi shodli, i když byla opravdu obrovská. Ale prostě jsme si to v hlavě spočítali a mysleli jsme si, což si myslím doposud, že by se to zaplatilo a že bychom byli schopní to zobchodovat skrze PPV. Sledoval by to opravdu celý svět. Úplně by to změnilo hru. Jednak by se na to díval celý svět, PPV by bylo dražší a všechno by bylo úplně jinak,“ dal Pavol Neruda pro Šport.sk nahlédnout do zákulisí.

   

„Nám tehdy nešlo o to, abychom vydělali, ale abychom uspořádali takový zápas. Znovu jsme chtěli prasknout spoustu bublin a ukázat světu, kdo jsme a co děláme. Myslím, že bychom se na těch penězích shodli, i když to byly velké peníze.

Proč jsem však říkal, že to bylo i nebylo blízko. Diaz měl v té době tak postavenou smlouvu s UFC, že by stejně nemohl. Chtěli jsme jednat, ale ukázalo se, že to nejde,“ pokračoval Neruda, čímž narážel na speciální klauzule, o kterých jsme se už několikrát zmiňovali. UFC má totiž po konci kontraktu pár měsíců na to, aby nabídlo novou smlouvu. Právě v tomto období nemůže bojovník oficiálně s nikým jiným jednat. Pak nastupuje do hry „dorovnávací“ období, které trvá dalších několik měsíců a spočívá s tom, že je možné s bojovníkem jednat, ale ten pak musí nabídku předložit vedení UFC a to jí může případně dorovnat.


 

Co nás čeká?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Xavier vs Vinni

Peňáz vs Magnor

Bartl vs Lewis

Konrád vs Novák

Široký vs Nafuka

Raška vs Kotalík

  

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

Vémola vs Pirát

Škvor vs Zawada

Ryšavý vs Tounkara

Fiala vs Shaaban

Šormová vs Martin

   

27.1. Newcastle – OKTAGON 52

Magard vs Cartwright

McHugh vs Herceg 2

Palasz vs Austin

Yousaf vs ?

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dulatov vs Palailogos

Engizek vs ?

 ? – OKTAGON 54

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs ?

Cordero vs ?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56 


1 komentář na “Drahé přání! Vémola prozradil, o jakou UFC legendu požádal vedení OKTAGONu”

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *