VIDEO: UFC borci se potkali na hotelu a bylo z toho dusno a strkanice

Zápasník Bobby Green začátkem týdne na sociálních sítích informoval, že ho Tsarukyan společně se svými kumpány napadl, když se potkali v hotelu. Tsarukyan se má přitom v hlavním zápase blížícího se UFC turnaje utkat s Beneilem Dariushem, zatímco Green se střetne Jalinem Turnerem, který na poslední chvíli nahradil zraněného Dana Hookera.

UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

Green ve svém vyjádření uvedl, že když k němu v hotelu přistoupila skupina, tak udeřil někoho, o kom se domníval, že je Tsarukyan. Nyní právě Tsarukyan zveřejnil svůj záznam z konfrontace, na němž je vidět, jak krátce chytá Greena pod krkem. Na videu Tsarukyan přistupuje k sedícímu Greenovi a říká: „Mluvíš o mně sračky.“ Green Tsarukyanova slova opakuje a pak Tsarukyanovi řekne, aby držel dále svoje lidi.

„Můžeme si to vyřídit mezi čtyřma očima,“ říká Tsarukyan, na což Green odpovídá: „Můžeme si to vyřídit, jak chceš.“ Pokračují ve vzájemném postrkování a Tsarukyan odpoví tím, že na chvíli chytne Greena pod krkem. Tsarukyan a jeho tým zamíří k výtahům, ale vrátí se, aby se znovu střetli s Greenem, když se dozvědí, že se rozrušený Green stále potlouká po hale. Neznámý muž pak Tsarukyanovu týmu říká, že policie je na cestě a že „tohle není WWE“.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *