„Už melu z posledního,“ přiznává RFA promotér Marhanský a není se čemu divit

Marhanský

Organizace RFA se v poslední době nezastavila. Během krátké doby totiž musela uspořádat hned 3 turnaje. Vše začalo speciální RFA x IAF akcí, na kterou navázal návrat do maďarské Budapešti. Už dnes pak organizace nabídne poslední turnaj roku, na kterém se bude bojovat o titul šampiona těžké váhy a do akce půjde například elitní postojář Vašek Sivák. Promotér Marhanský však přiznává, že už je toho přeci jen trochu moc.


 

UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

„Už loni jsem říkal, že podobně zběsilé tempo nechci nikdy zažít, letos je to ale ještě horší. Ovšem nedá se nic dělat. Tím, že se chceme termínově vyhýbat OKTAGONu a velké haly jsou často obsazené, se musíme přizpůsobit, jiná možnost není. Pro celý náš tým je to ale samozřejmě dost náročné. I já byl nějaký nemocný a už melu z posledního. Těším se tak na to, až budeme mít Košice za sebou a trochu si odpočineme. Zvlášť když příští turnaj máme v plánu nejspíš až v úvodu března,“ přiznal RFA promotér Marhanský pro Kacko.cz.

Určitou útěchou je, že po dnešní akci čeká organizaci menší přestávka. Jak totiž bylo zmíněno, další turnaj přijde nejspíš až na začátku března, takže bude během ledna a února čas nasbírat nové síly a vytvořit plány na rok 2024, které v určitém případě dokonce počítají i s O2 Arénou.
 

Příští rok by mohla dopadnout O2 Aréna?

„Tenhle zápas řešíme, aktuálně jednáme s O2 arenou, kde bychom chtěli získat termín. Uvidíme, jestli se nám to povede. Pokud ano, tak tenhle zápas určitě bude na programu dne. Důležité bude, abychom si domluvili podmínky výhodné jak pro kluky, tak pro nás jako organizaci,“ prozradil RFA promotér Boris Marhanský pro Sport.cz, že by si duel Sivák vs Růžička zasloužil velkou halu.

„Jednáme o tom. Buď O2 universum, nebo O2 arena. Vím, že tam těch termínů není moc. Nechceme se nijak bít v termínech, kdy by tam třeba ve stejný měsíc byl OKTAGON. Máme více velkých zápasů, které bychom Praze mohli nabídnout. Ať už odveta Petra Knížete se Stevenem Krtem, Růžička proti Sivákovi, nebo třeba Leo Brichta. Určitě alespoň O2 universum bychom chtěli.“

Organizace má přitom dlouhodobě problém se zaplňováním hal, ale evidentně věří tomu, že by bitva Růžička vs Sivák, která by byla doplněna dalšími velkými jmény, hodně táhla.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *