Au! UFC kráska Dern upřímně líčí, jestli je horší porod a nebo zásah do rozkroku/ňader

Dern

Poměrně často v zápasech vídáme zásahy do rozkroku, které si většinou vyžádají několik minut pauzu, protože daný bojovník není schopen pokračovat. Málo se však mluví o tom, jak velkou bolest při podobném zásahu prožívají ženy. Nina Drama, která je takovou UFC Kundosaki, se však na toto téma zaměřila s UFC kráskou Dern, která bolest z podobného zásahu srovnala s porodem.


 

UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

„Mám zvláštní otázku, ale inkasovala si někdy pořádnou bombu do prsou?“ ptala se Nina Drama, která je proslulá svými hodně originálními rozhovory. Alexe Pereiry se například ptala na to, jaké tři bojovníky by si vzal na pomoc, kdyby na Zemi zaútočili mimozemšťané.

„Myslím, že do prsou jsem nikdy úplně nedostala, ale bohužel mě soupeřka trefila do rozkroku a to bylo opravdu peklo. Jsem hodně nervózní ze silikonových prsou, protože při úderu tam hrozí, že se implantát poškodí a silikon začne unikat. Vlastně ani nevím, jestli bojovnice mají čas na zotavení, když dostanou do prsou. 

       

Pokud však mám srovnat úder do rozkroku a porod, tak byl pro mě lepší porod. Nechala jsem si dát epidurál, takže jsem v podstatě nic necítila. Když přišla bolest, tak jsem si to nechala píchnout a pak už jsem jen dýchala, udělala dřep a bylo to,“ přiznala Dern, že by radši absolvovala další porod, než tvrdý kop do rozkroku.

Naštěstí podobné fauly mezi ženami nevídáme až tak často. Mnohem běžnější jsou mezi muži, kteří se snaží soupeře všemožně okopávat, ale občas bohužel rána dopadne tam, kam nemá. Své by o tom mohl vyprávět Jakub Bahník, který inkasoval tvrdé koleno. Stejně tak Henry, který v Abu Dhabí dostal od Basharata a z klece ho tak nakonec museli vynášet, protože doslova nemohl chodit a v zákulisí pak prý ještě dlouho zvracel.

      

Henry, který zápasil v Abu Dhabí, by o zásahu do slabin mohl vyprávět

„Nemyslím si, že měl můj soupeř nějaký špatný úmysl nakopnout mě přímo do koulí, ale zasadil legální úder, který se jen náhodou bohužel dostal na nelegální místo,“ napsal Henry po souboji na Instagramu. „Naprosto to nebyla jeho chyba, ale takové je MMA.

Malá aktualizace pro vás, doktoři řekli, že nemám trvalé poškození kulek, ale pár dní budu chodit trochu divně. Otok se výrazně zmenšil poté, co jsem spal s ledem na mých pokladech, což není samo o sobě moc snadné. Těm, kteří volali po diskvalifikaci, bych rád vzkázal, že jsou směšní. Nemyslím si, že můj soupeř měl špatný úmysl kopnout mě do koulí. Zasadil legální úder, který jen náhodou zasáhl nelegální místo.“

     

Soupeř Basharat to však viděl trochu jinak, „15-0! Dneska jsem vyhrál via TKO. Na 100%. Nechtěl jsem přímo v kleci vynášet soudy, ale vím, co jsem tam při tom kopu cítil. Už jsem díval na záznam snad tisíckrát a došel jsem k tomu, že není možné, abych ho trefil do rozkroku. Měl jsem skvělé načasování, v průběhu souboje jsem s ním mluvil. Oba jsme věděli, že jsem to chtěl ve druhém kole ukončit. Donutil jsem toho veterána skončit. Jsem strašák téhle divize.“

Je pravda, že opakované záznamy ukazovaly spíš na to, že Basharat zasáhl nohu, ale nedá se vyloučit, že při tom neškrtl rozkrok, což občas stačí k tomu, aby bylo zle. Henry by asi jen těžko simuloval zvracení a nateklé genitálie, i když se mu přítomný lékař snažil podivně vysvětlit, že mu vlastně nic není. Ten samý lékař pak zastavil zápas Ankalaev vs Walker poté, co dopadlo nedovolené koleno.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *