Cverna mu hrozí, že přijde o zuby! Vašek Mikulášek s úsměvem reaguje

Cverna Mikulášek

Mezi Vaškem Mikuláškem a Alexem Cvernou to v poslední době zajímavě vře. Baba Jaga totiž ukázala na Cverminátora, který by se soubojem souhlasil, ale jedině s tím, že by proběhl v Praze, což nyní bohužel nevyjde. Nabízí se ještě Ostrava, ale tam se Cvernovi moc nechce.


UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

„Nemám rád, když si někdo něco vymýšlí. Já jsem sice někdy do zápasu nenastoupil, ale byly k tomu okolnosti, které to nedovolovaly a hotovo. Není mi 20, abych se musel obhajovat a dávat argumenty. Na to už nemám nervy. Označil mě za Nenastupinátora.

Já jsem byl přitom připravený ho zmlátit a poslat mu ty zuby zpátky do Turecka. Takhle to bylo. Le Sy o tom ví,“ rozpovídal se Alex Cverna na adresu Vaška Mikuláška, který byl po konci v OKTAGONu oznámen jako nová posila organizace Clash of the Stars.

        

„Le Sy mi nabídl Mikuláška na 27. ledna, tak jsem to pohotově vzal, že jdeme na to. Minulý týden jsme měli schůzku a šel jsem podepsat smlouvu. Bohužel to však celé spadlo. Mikulášek si totiž místo mě vybral Žraloka. Já jsem s ním chtěl jít, ale jak vidíte, vybral si Žraloka, protože se mě určitě bál. Ať si to užije.

Chtěli to i případně do Ostravy, ale nechce se mi cestovat takovou dálku a zápasit před jeho domácím publikem. Chtěl jsem to tady v Praze. Prostě ne. Má Žraloka no. Musím se tomu zasmát. Nevadí.“

        

Mikulášek s úsměvem reaguje

„Alexi, komu ty chceš rozbít zuby? Však se toho ani nedotkneš. To je ta největší prdel, Alexíku. Ty se toho ani nedotkneš. Moc mluvíš a málo děláš. Šanci máš, ale ty říkáš, že do Ostravy nechceš přeci. Ty však nejsi v pozici, jako jsem já. Ty budeš zápasit tam, kde chci já, nebo se mnou nebudeš zápasit vůbec. Je to takhle snadné. Bohužel jsi v řadě a čekáš. Jsi na čekačce, na což jsi zvykly, protože jsi Nenastupinátor. Nebuď protivný nebo ti kromě kartičky do knihovny zruším i kartičku k zubaři, kde jsi podle mě dlouho nebyl,“ vrátil Mikulášek úder.

Na duel Mikulášek vs Cverna tedy stále může dojít, ale jen v Ostravě, kam se prý organizace Clash of the Stars chystá někdy v polovině roku, což bude další velký krok. Právě Mikulášek se na takovém místě bude skvěle hodit, protože přitáhne pozornost a domácí fanoušky. Uvidíme tedy, zda si to Alex přeci jen nerozmyslí a do Ostravy nezamíří.


1 komentář na “Cverna mu hrozí, že přijde o zuby! Vašek Mikulášek s úsměvem reaguje”

  1. Pingback: Souboj o Krále násilí! Dokáže Perry pokořit dalšího šampiona UFC?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *