„Nechápu, že u nás ještě nejsem milionář,“ diví se Sivák a stanovuje jasnou cenu za Růžičku

Sivák

Elitní postojář Vašek Sivák, který proslul svou hláškou, že zápasí za půl miliony, má před sebou další bitvu. Na turnaji RFA 14, který se koná v Košicích, totiž změří síly s Němcem Hoppem. Výhledově se však samozřejmě nabízí velkolepá bitva šampionů s Růžičkou, který nedávno díky výhře nad Mikulou získal opasek. Za jakou cenu Sivák na bitvu kývne?


 

„Dovolená“ je tady! Clash hvězda Jarda Kotlár reaguje na nástup do vězení

„Jdu o váhu výše, čeká tam Růžička. Chci být zápasník, který si za zápas zaslouží částku s šesti nulami. Nechápu, že u nás ještě nejsem milionář,“ rozpovídal se Sivák na svém webu.

Za Růžičku už by tedy Sivák nebral půlmilionové částky, ale rovnou milionové. Pro RFA by tedy šlo o pořádný náklad, protože podobnou částku bude jistě požadovat i Mawar. Uvidíme tedy, jak se celá situace vyvine.

Sivák má před sebou každopádně zápas, na který se musí soustředit, „Jsem připravený strhnout dav kopy, které budou lítat. Zkušenosti z Thajska a stovek zápasů, které mám za sebou, mi dodávají chuť být nejlepší na planetě. Miluju Česko, vyrostl jsem tu, ale už patřím mezi světové elity, brzy tam zamířím, užívejte si mé zápasy na domácí půdě. A budu velmi rád, když mě budete označovat na fotkách s novým merchem, já mám oblečení rád, tohle jsme udělali opravdu kvalitní, bude se vám líbit, bude vám sedět.“
 

Pro souboj Sivák vs Růžička by se nabízela O2 Aréna

„Tenhle zápas řešíme, aktuálně jednáme s O2 arenou, kde bychom chtěli získat termín. Uvidíme, jestli se nám to povede. Pokud ano, tak tenhle zápas určitě bude na programu dne. Důležité bude, abychom si domluvili podmínky výhodné jak pro kluky, tak pro nás jako organizaci,“ prozradil RFA promotér Boris Marhanský pro Sport.cz, že by si duel Sivák vs Růžička zasloužil velkou halu.

„Jednáme o tom. Buď O2 universum, nebo O2 arena. Vím, že tam těch termínů není moc. Nechceme se nijak bít v termínech, kdy by tam třeba ve stejný měsíc byl OKTAGON. Máme více velkých zápasů, které bychom Praze mohli nabídnout. Ať už odveta Petra Knížete se Stevenem Krtem, Růžička proti Sivákovi, nebo třeba Leo Brichta. Určitě alespoň O2 universum bychom chtěli.“

Organizace má přitom dlouhodobě problém se zaplňováním hal, ale evidentně věří tomu, že by bitva Růžička vs Sivák, která by byla doplněna dalšími velkými jmény, hodně táhla.


2 komentáře na “„Nechápu, že u nás ještě nejsem milionář,“ diví se Sivák a stanovuje jasnou cenu za Růžičku”

  1. Pingback: Nádhera! Slovenský UFC bijec Lajoš Klein přináší skvělé zprávy | MMA Shorties

  2. Pingback: UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *