Vašek Mikulášek reaguje na obvinění, že užívá drogy, a nabízí všem nevěřícím důkaz

Vašek Mikulášek hodně proslul svou povahou, kterou často vystihuje rčení, že co na srdci, to na jazyku. Mikulášek je hodně svůj, díky čemuž však dokázal získat tak velké množství pozornosti. Mnozí mu fandí, mnozí ho nenávidí, ale nakonec všichni sledují jeho zápasy. Mezi fanoušky si však v minulosti vysloužil přezdívku Pikulášek, která má narážet na Vaškovo užívání drog, které však Baba Jaga odmítá a dokonce nabízí důkaz.


UFC ředitel Dana White naprosto souhlasí s Jiřím Procházkou

„Je zajímavé, kolik příběhů o sobě slyším s přitom můj okruh přátel je menší než Zmojizel. Poslouchám, že jsem feťák, přitom vím, že x lidí, kteří to o mně říkají, fetují první ligu. Já od roku 2019 bojuji s tímhle (viz foto). Každé dělání váhy pro mě bylo riskantní a mohlo být fatální. Mohu tady psát, jak velké bolesti jsem zažíval a jak jsem trpěl, ale držel jsem piču, abych podle všech nebyl za kundu. To jen než mě lidé začnou házet do pytle s někým, kdo je feťák. První je třeba vědět, co člověk zažil. Chápu, že máte nudný  a smutný život, ale zkuste ho jednou žít a třeba bude líp,“ reagoval Mikulášek na svém IG profilu, k čemuž připojil i snímek z testu ledvin.

Právě s ledvinami a jejich omezenou funkcí totiž prý Vašek dlouhodobě bojuje a případné užívání drog by prý celou situaci jen zhoršilo a prohloubilo.

    

Mikulášek aktuálně marně hledá soupeře

„Bohužel je to tak. S Vaškem si zkrátka nechce nikdo hrát. Já to chápu, ale mrzí mě to,“ postěžoval si Mikulášek pro Kaocko.cz.

„Chtěl bych zápasit o titul, říkal jsem to vždycky. Jenže je to těžké. V mé váze do 84 kil je v Clashi šampionem Dynamo, ten mi ale rovnou napsal, ať se nezlobím, že se mnou bojovat nechce. Prý by to nemělo smysl. Odpověděl jsem, že to chápu,“ pokračoval Mikulášek, že slovenský Dynamo nevyšel, čemuž se nikdo nemůže divit. Sice v rámci Clash patří mezi ty sportovně nadané, ale na Mikuláška samozřejmě stále extrémně ztrácí.

         

„Četl jsem teď někde jeho vyjádření, že se drží nohama na zemi a že by se mnou bojovat nechtěl. Hlavně že s Mawarem ano,“ nedopadne zatím asi ani duel s Bendou, který vyhlíží souboj s Růžičkou.

Velkou nadějí je šampion Filip Grznár, kterého už Vašek varoval, že mu sebere titul, „Já si myslím, že je to reálný. Pokud se trochu uskromní a nebude chtít za ten zápas miliony, tak by to snad šlo. Viděl bych to na Ostravu.“

Aktuálně se nejvíce mluví o tom, že by mohl Mikulášek v organizaci Clash of the Stars debutovat duelem se Žralokem, tak uvidíme, zda se to oficiálně potvrdí.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *