Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

Klein Enžl Liška Gym Beam

Proběhnuvší turnaj UFC on ESPN 50, který se nedávno konal v Nashvillu, nabídl také souboj slovenského zápasníka Lajoše Kleina s nebezpečným Chilanem Ignaciem Bahamondesem. Klein tento zápas zvládl na jedničku, když dokázal eliminovat všechny silné stránky Bahamondese a dokráčel si tak pro velké vítězství na body, díky kterému poskočil ve světovém žebříčku. Právě Lajoš tento týden zavítal do Prahy, kde se setkal s dalšími sportovci z týmu Gym Beam, z čehož nakonec byly poměrně ostré sparingy, které se neobešly bez zranění.


 

Máme bohužel špatné zprávy! David Dvořák do dalšího UFC zápasu nenastoupí

Lajoš se na pražské prodejně firmy Gym Beam setkal se známými kulturisty Enžlem a Liškou, kdy došlo na povídání o kariéře, cvičení a také suplementaci. Součástí programu byl i staredown, kde byl Klein ve velké nevýhodě, ale druhý den v gymu se ukázalo, že svaly jsou hezké, ale že bojové schopnosti a zkušenosti jsou zkrátka k nezaplacení. Nakonec z toho byla evidentně velká mela, která skončila několika ukončeními a zlomeným nosem.

„Všichni z Gym Beamu jsme se sešli, protože tady byl Lajoš Klein, že dáme společný trénink a poté jsme šli na sparringy. Ty se extrémně vymknuly kontrole. Vymknulo se to strašně. Je tam zlomený nos a dvě KO. Nechali jsme tam všechno. Těším se na video. Všichni jsme úplně v píči,“ říkal už s úsměvem Jan Liška.

Na kanálech zmíněných jmen se tak v blízké době asi můžeme těšit na hodně zajímavá videa, která z divokého sparringu ukáží více.

Zdroj: IG Gym Beam, David Luu, Jan Liška
   

Lajoš Klein by rád bojoval na akci, na které se objeví Jones i Procházka

„Uvědomuji si, že se ozývám trochu pozdě, ale rád bych ti, Jime Millere, popřál ke 40. narozeninám. Jo a mimochodem na 11.11. jsem volný, takže se chystám do New Yorku i s tvým dárkem,“ poslal Lajoš Klein nedávno gentlemanskou výzvu veteránovi, se kterým už měl letos bojovat. Duel Miller vs Klein byl totiž domluvený, ale Lajoše bohužel trápily zdravotní problémy, takže byl nucen odstoupit. Miller tak dostal náhradníka, kterého porazil a připsal si tak další výhru.

Na konci srpna sice oslavil zmíněné 40. narozeniny, ale to neznamená, že končí. Miller totiž vyhlíží turnaj UFC 300, do kterého však ještě zbývá hodně času, takže by v mezidobí skutečně mohlo dojít na duel s Kleinem. Listopad v New Yorku se jeví jako skvělá možnost, protože jde o kartu, které vévodí titulový duel Jones vs Miocic a bitva Procházka vs Pereira.

Uvidíme tedy, jak Miller na výzvu případně zareaguje. Jim je však známý tím, že se nezalekne žádné zkoušky ani výzvy, takže by to vyjít mohlo.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *