Máme bohužel špatné zprávy! David Dvořák do dalšího UFC zápasu nenastoupí

Taira Dvořák

David Dvořák, který do UFC vstoupil třemi výhrami v řadě, měl poslední souboj s Ercegem velice dobře rozjetý. V prvním kole se totiž dokázal prosadit a vlastně soupeře k ničemu nepustil. Ve druhém kole však přišel klíčový moment, který změnil směr zbytku zápasu. David totiž inkasoval kombinaci, na kterou Erceg po chvíli šikovně navázal kopem, který Davida trefil do zátylku a bylo zle. David sice krizovou situaci přežil, ale nakonec z toho byla další prohra na body. Následně měl potvrzený zápas o udržení v lize mistrů, ale na ten nakonec bohužel nedojde.


Tak pozor, držte si klobouky! Jiří Procházka má oficiálně potvrzenou titulovou válku

„Zpátky do práce,“ potvrdil před časem přímo David, že se vrací do boje 14.10., kdy se na dalším turnaji v APEXu utká s borcem, který se jmenuje Tatsuro Taira. Ten má aktuálně v rámci UFC na svém kontě 4 výhry v řadě s tím, že 2 duely dokázal ukončit před limitem. Celkem pak během své kariéry nasbíral 14 výher a 0 proher, takže je jasné, že jde o extrémně nepříjemného borce, se kterým to bude mít David hodně těžké.

Na souboj, který měl rozhodnout o tom, zda se David v UFC udrží, však nakonec nedojde. Oznámil to sám David, který má bohužel zdravotní potíže, které ho do souboje nepustí.

   

„Nebudu kvůli tomu brečet. Je to vlastně poprvé, co v UFC ruším zápas. Ze začátku mě to mrzelo hodně, ale hrozily by mi případně i komplikace do budoucna, takže už mě to asi ani tolik nemrzí. Naopak jsem rád, že se to takhle stalo, že se mohu dát do pořádku,“ prozradil David Dvořák pro Můj Rozhlas Hradec Králové.

Na duel s Tairou tak v říjnu nedojde, tak uvidíme, jak se situace vyvine. UFC smlouvy jsou neúprosné a dávají vedení do ruky všechny esa, ale doufejme, že se dá David dohromady a následně se mu potvrdí nový soupeř, skrze kterého bude moct zabojovat o udržení v lize mistrů. To se však dozvíme až časem.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *