Tak to je velká škoda! Karlos Vémola bohužel přišel o mega soupeře

Vémola

Původní plán byl takový, že na konci roku dostaneme odvetu Vémola vs Végh 2, která bude pro oba borce posledním profesionálním MMA zápasem kariéry. Plány se však změnily. Na duel totiž nakonec nedojde letos, ale až příští rok, nejspíš na velké OKTAGON akci na fotbalovém stadionu. Vémola je však známý tím, že je rád aktivní, takže se předběžně počítá s tím, že ho po souboji s Langerem na konci roku uvidíme znovu v boji. Bohužel však přišel o mega soupeře, o kterém v poslední době často mluvil.


 

Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

„Já jsem řekl, že ukončím kariéru s Attilou Véghem. Než však na ten zápas dojde, tak chci být aktivní, protože to je jediný důvod, proč se pak držím ve formě. Díky tomu dokážu stále makat. Pokud 29.12. na turnaji OKTAGON 51 nenastoupí Attila Végh, tak bych chtěl samozřejmě nastoupit s někým jiným. 

Záleží však, jestli mi najdou takového soupeře, jakého bych si představoval. Já jsem chtěl zápasit s Materlou, ale ten je bohužel dlouhodobě zraněný. Na tenhle zápas tedy nedojde. Poté, co budu zápasit s Langerem a Véghem, tam nevidím nikoho, s kým bych chtěl zápasit a proč bych tohle chtěl dát dělat. 
   

Já se několikrát denně dřu v posilovně, makám a obětovávám tomu opravdu všechno – čas s rodinou a všemi. Pak bych měl poslouchat kecy, že dostávám slabé soupeře? Já už si dnes dokážu vydělat i jinak a můžu dělat jiné věci. Mohu ten čas investovat do rodiny. Asi budu směřovat tímto směrem,“ rozpovídal se Karlos Vémola pro Max MMA o finální fázi své kariéry.

Materla je tedy na konec roku bohužel ze hry, tak uvidíme, zda se podaří najít nějakou jinou atraktivní náhradu. V první řadě je však potřeba, aby Vémola zvládl souboj s Langerem, do kterého vstupuje jako favorit, ale už ne tak velký, jak by tomu bylo v minulosti. Po prohře s Kinclem a utrápené výhře nad Alsinou totiž fanoušci Terminátorovi už tolik nevěří. Langer má totiž naopak skvělé období a klidně by se mohl postarat o další velké překvapení, skrze které by napsal další kapitolu své pohádky.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *