Wodecki upřímně přiznává, proč by fanoušci neměli Kozmu tlačit zpět do pyramidy

Kozma Wodecki

Světoběžník Martin Wodecki momentálně buduje silný tým značky EGO Combat, jehož součástí je i David Kozma, který bohužel v odvetném souboji nestačil na Bojana Veličkoviće a naopak tvrdě padl. Sice má stále šanci se v pyramidě Tipsport Gamechanger udržet, ale i sám Wodecki uznává, že by to nebyl dobrý nápad.


Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

„David je válečník, nestěžuje si, bere soupeře a nevybírá si. Nevymlouvá se na zranění ani na shazování váhy. Prostě je to bojovník celým svým srdcem. Myslím si, že i proto ho diváci mají rádi. Bohužel Bojan měl tentokrát dost času na přípravu a zvolil opravdu dobrou strategii. Šlapal ve vysokém tempu od prvních vteřin, jelikož věděl, že tam je David vždy slabší a vyplatilo se mu to.

Co se týče Davida jsem rád, že diváci, byť mají Davida rádi, tak ho netlačí v anketě Lucky Loser. Pro Davida jsou diváci motor a teď by mohli být i tou pověstnou brzdou. David už v zápase s Kaikem Britem nakoupil nesmysl úderů do hlavy.
 

A teď toho také nebylo málo a pozorný divák určitě viděl i úder hlavou, po kterém David výrazně zpomalil na nohách a tohle je proti bojovníkovi, jako je Bojan problém. David potřebuje delší odpočinek. Možná i trochu změnit taktiku a nespoléhat na ocelové tělo, pancéřovou hlavu a brutální kardio, aby se opět vrátil zpátky a ukazoval ty dechberoucí zápasy, které on umí,“ shrnul Wodecki.

David se sice součástí čtveřice, pro kterou mohou fanoušci hlasovat, ale všichni se napříč komunitou shodují, že by nemusel být dobrý nápad, ale Kozma výhledově znovu bojoval. Možnost se vrátit do finále je samozřejmě lákavá, ale v tuto chvíli by mělo hrát prim zdraví, kterému dal David v poslední době hodně zabrat, takže by měl přijít relax a odpočinek, po kterém se rozhodne, co bude dál.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *