Cverna odhaluje komplikace a reaguje na tvrdou výhru nad Závodou

Alex Cverna

TISKOVÁ ZPRÁVA IAF: Očekávání naplněna, vyzývatelem šampiona I Am Fighter (IAF) v těžké váze Jevgenije Orlova se v sobotu večer stal 48letý veterán Alex Cverna. Ten si upravil bilanci v MMA na 10-2 a pokud půjde vše dle plánu, po společném eventu IAF a RFA v Praze 11. 11. by ji mohl mít už 12-2. „Není čas, ztrácet čas,“ říká Cverna v rozhovoru pro IAF k tomu, že za pět týdnů zažije dvě titulové bitvy ve čtrnácti dnech. Ostatně tato formulka platí také pro jeho zápasy. Vždyť v Poděbradech domácího Davida Závodu ukončil už v první minutě.


 

Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

„Spejbl Gym je jeden z nejtvrdších gymů u nás. Když si sáhneš na tu rukavici, to je jak kladivo. Moje tejpy jsou tak tvrdé, ta ruka se tam jen tak tak vešla. V té ruce je taková síla, tohle by neustál nikdo. Může být rád, že to rozhodčí ukončil, protože já měl v hlavě, že bych ublížil i rozhodčímu, vím, jsem blázen, ale já už takový v kleci jsem,“ přidává nestárnoucí „Cverminátor“.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Honza Novák (@honza_novak_)

 

 

Čekal jsi, že zápas se Závodou bude takto rychlý?

Jestli to bylo rychlé, nebo dlouhé, já ti nevím. Šel jsem tam s tím, že ho zlikviduji a odejdu.

Jestli se nepletu, tak souboj trval nějakých 49 vteřin…

No, sakra, to jsem asi hodně zpomalil, musíme přitlačit a zrychlit. Musím se ale přiznat, že mám opíchané levé rameno, hrozným způsobem to bolelo, začalo mě zlobit i to pravé, ale nakonec jsem do toho šel, mám kolem sebe skvělý tým. Vítězství tu bolest utlumilo.

Cverna si tak vysloužil titulový duel s Orlovem, na který dojde 11.11., kdy se koná společný turnaj organizací IAF a RFA, který nabídne hned celou řadu titulových bitev, včetně té, ve které nastoupí i Tadeáš Růžička.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *