Zbyněk Vlček přiznal, jak ho nelítostný Patrik Kincl poslal do nemocnice

Kincl Vlček

Nakonec na to sice nedošlo, ale součástí OKTAGON turnaje na Štvanici měla být i premiéra Zbyňka Vlčka, která přilákala hodně pozornosti. Většina MMA komunity totiž Zbyňka zná jako účastníka reality show Love Island a jako borce, kterému přítelkyně „utekla“ za Machem. Zbyněk je však zkušený bojovník, kterou dlouhodobě trénuje s předními domácími bojovníky. V Gorila gymu se několikrát potkal i s Patrikem Kinclem, na což však asi nevzpomíná úplně rád.


 

Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

„Patrik Kincl,“ reagoval Zbyněk Vlček v rozhovoru s Oliverem Sálusem (Uppercut) na otázku, kdo ho zatím na tréninku nejvíce zbil. „Dostal jsem od něj highkick, zatmělo se mi a zbytek tréninku jsem už jen seděl v rohu. Bylo to v začátcích, co jsem chodil trénovat s profíkama v Gorile. Každou středu jezdil Patrik Kincl a hned poprvé se mi s ním stalo tohle, no. Říkal jsem si, ´Tak on vidí kluka, co to dělá chvíli, a takhle mě zrube…´ Vůbec mě nešetřil!“

To, že Patrik trénuje v hodně vysokém a nelítostném tempu se o něm obecně ví. Trénink není žádný med, naopak hodně bolí, ale na druhou stranu si z něj lze asi hodně odnést. Tedy pokud nejde o zranění, jako se to stalo Vlčkovi. Jen u KO totiž neskončilo, Vlastně on to ani neví, ale brutálně mi pak v jiném tréninku rozkopal přední nohu, druhý den jsem pak šel k doktorovi a následkem toho jsem musel na operaci s meniskem, takže díky Patriku.“

@jsemoliver Co si odnesl ZBYNĚK ze sparringů se šampionem PATRIKEM KINCLEM❓ – Celý rozhovor se @Zbyněk Vlček najdeš na YouTube JSEMOLIVER, odkaz v BIU 🫡 – 🤢 Ostré přivítání ve světě MMA a kritika fanoušků OKTAGONU 🧌 Vašek Mikulášek – vysněný soupeř? 💪 Zkušenosti ze sparringů s MMA hvězdami Procházkou, Kozmou a Kinclem ❓ Názor na Sabinu Karáskovou a Macha Muradova 👩🏻‍🦰 Anička Kloboučková – kamarádka nebo už přítelkyně? 💰 Práce influencera 🥋 Začátky v judu ❤️ Letošní Love Island – #mma #sport #podcast #show #loveisland #zbynekvlcek #patrikkincl #oktagon #sports #tiktokcz #uppercut ♬ původní zvuk – Oliver Sálus

 

Říká se však, že těžko na cvičišti, ale lehko na bojišti, tak uvidíme, v jaké formě se nám Vlček v rámci odložené premiéry představí.
    

Vlček o trashtalku a možném souboji s Mikuláškem

Zahraniční borci se umí skvěle prodat, třeba Keita. Je tam extrémní rozdíl oproti českým klukům v trahstalku a dělání show. Příklad za všechny je třeba Honza Široký. Super kluk, skvělý zápasník, parádní nástupovka, ale nemá s nikým problém, do nikoho nechce píchnout. Je super, že se chce prostě prát, ale… Jediný, kdo to tady dělá dobře, je odjakživa Karlos. A pak vlastně i Vašek Mikulášek. Kolikrát si z toho dělá srandu, ale funguje to a fanoušky na svoje zápasy vždycky přitáhnul.

Já jsem rozhodně za trashtalk. Teď jsme se se soupeřem neviděli tváří v tvář, takže přes internet se to dělá trochu hůř. Řekl jsem tedy jen to, co jsem viděl, a sice že po první větší ráně se vzdává, ale moc se mi to z jeho strany nevrátilo. Příště to bude určitě lepší, když už se uvidíme naživo,“ rozpovídal se Vlček v rozhovoru s Oliverem Sálusem v rámci pořadu Uppercut.
   

„Třeba právě s Vaškem by to bylo skvělý. On hned pod příspěvek u OKTAGONU napsal vysmáté smajlíky na moji adresu. S hejty jsem počítal, ale od zápasníků jsem takovou reakci nečekal a on v tom pokračoval i dál. Přitom to, co pak předvedl s Magnorem nebo na FABRIQu?

Když už mi organizace umožní zápasit pod jejich vlajkou, tak přece nevzdám zápas proto, že mi soupeř utíká a už mě to nebaví, to neexistuje. Jeho výkonnost, to je hrozný v poslední době. Říkal, že má problémy, tak to asi ví jen jeho blízcí, co se děje. Na Štvanici hodil rukavice doprostřed, chtěl skončit, ale týden na to vzal zápas. Asi nebude úplně stabilní.
   

Přitom jsem ho vždycky uznával. Byl svůj, dokázal přilákat lidi na své zápasy, dělal show. V kleci byl okej, někdy vyhrál, někdy prohrál ale užíval si to, i když teď už asi moc ne. Vadí mi ale, že se hned obul do mladého kluka, který si jde za svým snem. Když už něco takového mezi námi začalo, tak by se to mělo dokončit v kleci. Já bych ten zápas určitě vzal.

I když Vašek říkal, že už možná nebude chtít chodit 84, ale na catchweight mu kašlu, ať si dojde on za mnou,“ pokračoval Vlček o Mikuláškovi a možném souboji s ním.
  

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Čepo vs Sami

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs Anderson

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *