Procházka už se s Pereirou potkal, ale jen virtuálně! Jak vypadá UFC 5 a jaké nabídne změny?

Procházka Pereira UFC 5

Herní společnost EA nám během své existence přinesla hned několik různých simulátorů. Mohli jsme hrát hokej, fotbal, basketbal, americký fotbal, ale mohli jsme také bojovat. Poslední čtvrtý díl hry UFC je už však přeci jen zastaralý, takže přišlo na řadu páté pokračování, které se už brzy dostane do rukou hráčů, kteří se už určitě nemohou dočkat. Nový díl samozřejmě přináší celou řadu změn, na které se můžete podívat v níže přiloženém videu.


 

Lajoš Klein změřil síly se známými kulturisty a byla z toho KO a zlomený nos

EA před časem potvrdilo, že na obalu standardní edice jsou šampion UFC v pérové váze a P4P král Alexander Volkanovski a bývalá šampionka UFC v muší váze Valentina Shevchenko. Teď už bývalý šampion UFC ve střední váze Israel Adesanya je pak na obálce luxusní edice.

Zatím nevíme, co budou obsahovat jednotlivé verze, ale dá se očekávat, že půjde o období předčasného přístupu a bonusy pro předobjednávky u deluxe edice. Bylo také potvrzeno, že se vydání hry dočkáme 27.10. a že bude k dispozici na konzolích X Box Series X a PS 5. Součástí hry bude navíc takové legendy, jako je Fedor Emelianenko, Muhammad Ali a nebo Mike Tyson. Podle bojovníků, kteří už hru testovali, je prý nový díl mnohem realističtější a obecně lepší, o čemž pojednává i níže přiložené video od recenzentů z IGN.
V krátkém segmentu kolem 10 minuty a 30 sekundy dokonce můžeme vidět souboj Procházka vs Pereira, který byl konečně oficiálně potvrzen. Těšit se na něj můžeme 11.11., tedy na turnaji UFC 295, který se koná v New Yorku a kterému vévodí titulový souboj Jon Jones vs Stope Miocic.

Tou dobou už bude hra nějakou dobu venku, takže si hráči budou moct zkusit bojovat za Jiřího a předpovědět, jak by se souboj mohl vyvinout. EA v minulosti nabízela i predikce zápasů na základě sebraných dat, tak uvidíme, zda se dočkáme i nyní a do případně umělá inteligence o souboji Procházka vs Pereira řekne.

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *