VIDEO: OKTAGON Výzva – Anglie vs Irsko! Druhý díl přinesl hodně rychlé ukončení

OKTAGON

Organizace OKTAGON MMA minulý rok úspěšně expandovala do Německa a nyní se chystá i do Velké Birtánie. Nový trh, nové tváře, ale schéma zůstává hodně podobné. OKTAGON totiž na nové území v první řadě proráží další OKTAGON Výzvou, což je formát, skrze který organizace začínala i na CZ/SK scéně a který se jasně osvědčil. Nyní jsme se tak dočkali druhého dílu OKTAGON Challenge England vs Ireland, ve kterém jsme mohli vidět hodně rychlé ukončení v podání talentovaného borce.


 

Zbyněk Vlček přiznal, jak ho nelítostný Patrik Kincl poslal do nemocnice

„Ve druhém díle OKTAGON Výzvy se po prvním zápase, v němž zvítězila Anglie, mezi bojovníky rozhořívá nálada, když Irsko pomlouvá Anglii, přičemž v centru sporu jsou Denis Frimpong a Hascan Gelezi. Ve druhém zápase jde oběma národům o všechno.

Ve 2. díle Oktagon Challenge: Anglie vs. Irsko se proti sobě postaví čtyři nadějní borci z každé země a pokračuje tak odvěká rivalita mezi národy, v níž se brutalita MMA setkává s televizní reality show. Brad Pickett a Akonne Wanliss trénují tým Anglie, Shem Rock a Paddy Holohan vedou tým Irska a osm bojovníků bojuje o dvě místa v listopadovém finále v Manchesteru.

Týmy spolu žijí a zároveň bojují proti sobě, musí také čelit výzvám, které mají bojovníky dostat mimo jejich komfortní zónu, aby fanoušci mohli vidět skutečné osobnosti a charaktery, které se skrývají za tvrdými soupeři.
    

Anglický tým reprezentují George Staines, Jake McHugh, Hascan Gelezi a Beau Gavin – všichni chtějí prorazit ve své kariéře.

Irsko mají šanci reprezentovat Matthew Elliott, Denis Frimpong, Aaron McDonald a Armand Herczeg, kteří chtějí porazit své anglické kolegy a získat smlouvu s OKTAGONem v hodnotě 25 000 liber,láká anotace druhého dílu Výzvy na kanále Channel 4 Sport, kde je možné výzvu sledovat v původním znění zcela zdarma (video najdete níže).

Herceg, který na Štvanici předvedl skvělý výkon s Roušalem, byť prohrál, tak v rámci Výzvy srovnal na 1:1.
   

 
 

Co nás čeká?

7.10. Bratislava – OKTAGON 47

Vémola vs Langer zápas o titul polotěžké váhy

Siwiec vs Gogoladze

Legierski vs Ryšavý

Szabová vs ?

Pukač vs Kohout

Mazúch vs Cordero

Buchinger vs Dohnal

Palasz vs Boukichou

Lopez vs Adamia

Smolková vs Mytilinaki
 

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Quickenden vs Smith

Austin vs ?

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Škvor vs Doussis

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Kuzník vs ?

Široký vs ?

Raška vs ?

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *