Hill zpochybňuje Procházku a sebevědomě prohlašuje, proč je a bude králem divize

Jamahal Hill Procházka

Oznámení souboje Procházka vs Pereira samozřejmě nemohlo uniknout ani Hillovi, který v souvislosti s potvrzením další titulové bitvy oficiálně přišel o svůj titul šampiona, který uvolnil poté, co se nepříjemně zranil. Hill tak následoval vzor Jiřího Procházky, kterého většina fanoušků poslední rok považovala za šampiona bez trůnu. Hill však do Jiřího znovu pálí a chvástá se, proč je právě on králem divize a proč jím i nadále bude.


 

Zbyněk Vlček přiznal, jak ho nelítostný Patrik Kincl poslal do nemocnice

„Lidé už od chvíle, kdy jsem se stal šampionem, mluvili o tom, že jsem dostal šanci jen díky tomu, že mi jí Jiří dal tím, že velkoryse uvolnil titul. Ano, tak to bylo. Dostal jsem šanci díky tomu, že se zranil. Když jsem však tu šanci dostal, tak jsem jí chytil za pačesy. Bojoval jsem se stejným borcem, se kterým on získal titul. 

On však Glovera porazil hodně těsně a nechybělo moc k tomu, aby prohrál. Ano, vyhrál, když se mu podařilo zamknout to škrcení, ale do té doby dostával na prdel. Většinu zápasu ztrácel. Nemůžu se tedy na někoho, kdo dostával na prdel, dívat jako na krále. Některá kola prohrál naprosto jasně a navíc jsme ho v minulosti viděli v problémech, kdy tvrdě inkasoval.

      

Mně jste nikdy neviděli nahuleného. Nikdy jsme mě neviděli otřeseného. Nikdy jste mě neviděli se motat a být v problémech. Nikdy mi nikdo nedominoval. Z toho mi vyplývá, že jsem král. Dokud se nevrátím a nedostanu šanci obhájit to, co mi právem náleží, sám na sebe pohlížím jako na krále. A je mi jedno, jaké jsou okolnosti a jak jsem se sám dostal k titulu. Jsem prostě král, protože jsem si to zasloužil,“ rozpovídal se Jamahal Hill, který kromě zranění Achillovy šlachy možná utrpěl i zranění hlavy, protože evidentně naprosto zapomněl na souboj s Craigem, který ho doslova zničil. Nejprve ho totiž dostal do problémů, poté ho zamkl do submise, kde mu vyhodil ruku z lokte a poté ho tvrdě dobil lokty a údery. Zápas tehdy trval minutu a 59 vteřin a dá se říct, že jsme Hilla viděli v sakra velkých problémech a sakra zraněného.

Dá se však očekávat, že podobně jako to měl Jiří, tak i Hill má slíbenou titulovou šanci ve chvíli, kdy bude připraven nastoupit, takže výhledově jistě dostane šanci k tomu, aby dokázal, že je králem divize. Do té doby však bude jasně kralovat vítěz duelu Procházka vs Pereira, který nás čeká 11.11. v New Yorku.

     

Hill nedávno navrhl, že by mohl být společně s vítězem součástí nové řady reality show

„Mám takový nápad. Já vs vítěz souboje Procházka vs Pereira bychom měli být příští rok trenéry další série reality show The Ultimate Fighter,“ navrhl Jamahal Hill na svém X profilu.

Nápad je to samozřejmě zajímavý, ale je bohužel jen malá šance, že by UFC něco takového povolilo a zrealizovalo. Pereira totiž v podstatě nemluví anglicky, takže by bylo hodně složité mít takového bojovníka jako jednu z hlavních postav celé show. U Jiřího je to samozřejmě jiná, ten na angličtině poslední roky hodně zapracoval a je to znát, ale zase to asi není úplně trenérský typ. Navíc by vedení nenabídl plamenné výměny a popichování, protože je veskrze klidný až stoický, což je něco, co se úplně neshoduje s formátem reality show.

    

Letos byli trenéry McGregor a Chandler, kdy se o hlavní show samozřejmě staral hlavně Conor, ale ani Michael neztrácel a uměl si čas od času hezky rýpnout.

Mnohem pravděpodobnější však je, že UFC na post trenéra dosadí někoho s prořízlou pusou, jako je například Colby Covington a nebo Justin Gaethje, který už dokonce na letošní sérii nabídku dostal, ale nakonec to dopadlo jinak.

Navíc je otázkou, kdy bude Hill připravený se vrátit do boje. Zmiňuje se totiž, že by si jeho zranění mohlo vyžádat až roční pauzu, tak uvidíme, jak se bude situace vyvíjet. Hlavní teď je, aby došlo na duel Jiří vs Alex a divize tak měla nového šampiona. 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *