Max Holloway má zkrátka zlaté srdce! Podívejte se, jaký dárek dal Zombiemu

Holloway Korean Zombie

Třetí kolo nedávného souboje Holloway vs Korean Zombie nabídlo doslova nesmysl štípanou. Sung Jung, který šel ve druhém kole k zemi, totiž vsadil vše na jednu kartu a do Maxe se divoce pustil. Ten samozřejmě nepohrdl krásnou přebíjenou, takže jsme dostali několik tvrdých výměn, ze kterých nakonec jako vítěz via KO odcházel právě bývalý šampion, který byl za ukončeníšťastný. Korean Zombie naopak ukončil kariéru, přičemž přišel o své rukavice, takže se mu Max rozhodl vyjít vstříc.


 

Zbyněk Vlček přiznal, jak ho nelítostný Patrik Kincl poslal do nemocnice

Hned po souboji Sung Jung vzkazoval, že bohužel přišel o své zápasové rukavice, které si v kleci sundal. Vysvětloval, že pro něj mají velkou citovou hodnotu, protože jde o rukavice z posledního zápasu kariéry, což je naprosto pochopitelné. Max Holloway se tedy do věci vložil a poslal Zombiemu skvělý dárek.

„Pokud jsi bojovník, tak asi víš, jak moc pro bojovníka, který končí kariéru, znamenají rukavice, zejména pro mě, který se k získání pásu nikdy nedostal,“ řekl Zombie podle anglického překladu na svém kanálu na YouTube. „Max dobře ví, jak moc pro mě znamená, že si mohu nechat rukavice z posledního zápasu. Max tedy oslovil mě i mého kamaráda Jaye Parka a nabídl mi, že mi pošle své rukavice z toho zápasu. Když jsem viděl jeho zprávu, říkal jsem si: ‚Jak může být proboha tak hodný? Vždyť to vůbec nemá zapotřebí. Vím, jak je pro bojovníka těžké jen tak rozdat své rukavice.“

    

Zombie, který byl štědrostí dojatý, samozřejmě dobrý skutek pohotově oplatil, „Během přípravy na zápas jsem se dozvěděl o požárech na Maui, takže jsem měl původně v plánu po zápase přispět na Maui. Jakmile jsem dostal tyto rukavice, chtěl jsem Maxovi něco vrátit. Seznámil jsem se s charitativní organizací, která s Maxem spolupracuje, a rozhodl jsem se, že dar věnuji této organizaci. Věnoval jsem 20 000 dolarů. Stejnou částku věnoval i Jay Park.“

Oba borci si tak vzájemně pomohli a nabídly krásná gesta, která ukazují, jak velká srdce bojovníci mají a jak štědří dokáží být.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *