Šance na parádní zbohatnutí? Jak vypadají první kurzy na bitvu Procházka vs Pereira?

Procházka Pereira

Nějakou dobu už jsme počítali s tím, že by nám měl Jiří Procházka nabídnout předčasné Vánoce a zápasit na turnaji UFC 296, který se koná v polovině prosince. Nakonec je to však trochu jinak. Jiří letos zápasit bude, ale nebude to v prosinci, ale už v listopadu. Na turnaji UFC 295, kterému vévodí bitva těžkých vah Jones vs Miocic, se totiž společně s Pereirou postará o hlavní před-zápas, takže dostaneme nádherné menu. Jak vypadají první kurzy?


Zbyněk Vlček přiznal, jak ho nelítostný Patrik Kincl poslal do nemocnice

Je samozřejmě jasné, že pro domácí fanoušky je Procházka favorit, ale vidí to tak i kurzy? Aktuálně ano, ale stále se to mění. Ještě včera večer měl Procházka na Tipsportu kurz 2,02, tedy byl outsiderem, na kterého bylo vsazeno 380 000 Kč. Nyní už je to skoro 500 000 Kč, na což zareagoval i kurz, který je aktuálně 1,83, tedy je BJP mírný favorit.

Pereira sice začínal s kurzem 2,11, ale poté skočil na 1,70 a byl značným favoritem. To už však neplatí. Aktuálně je na něj kurz 1,87, takže je o kousek outsiderem, na kterého bylo vsazeno 30 000 Kč. Je evidentní, že se budou kurzy hodně měnit, takže pokud si chcete vsadit, tak je třeba vyčíhat správnou příležitost, jako tomu bylo včera, kdy byl na Jiřího kurz přes 2.

Když už jsme u vrcholu turnaje UFC 295, tak se podíváme i na hlavní zápas. V tom je Jon Jones jasným favoritem s kurzem 1,19 s tím, že na něj bylo vsazeno 500 000 Kč. Miocic je naopak velký outsider s kurzem 4,15 a sázkou pouhých 15 000 Kč.

A jak vlastně souboj Jiřího Procházky vidíte vy? Věříte a doufáte ve výhru a nebo máte obavy, že by to mohl Poatan přeci jen urvat?

Jak to vidíte vy?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
 

UFC 295: Prozatímní Startovka

Jones vs Miocic

Proházka vs Pereira

Dern vs Andrade

Schnell vs Erceg

Van vs Borjas

Gordon vs Madsen

Sabatini vs Lopes

Rebecki vs Aliev

Emmers vs Buzukja


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *