RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

Marhanský Neruda OKTAGON RFA

Organizace RFA minulý týden na své tiskové konferenci potvrdila, že hodně diskutovaný a kritizovaný Tadeáš Růžička dostane navzdory zuřící kauze titulový zápas, což domácí komunita přijala hodně rozpačitě a negativně. K věci se vyjádřil i spolumajitel organizace OKTAGON MMA Pavol Neruda, na kterého hned RFA promotér Boris Marhanský plamenně reagoval.


 

Hora svalů je pryč! Podvodník Liver King vysadil steroidy a výrazně splasknul

„Vůbec tomu nerozumím. Podle mě je to jen velké zoufalství, že nemají nikoho, kdo by jim pořádně přitáhl pozornost. A proto to chtějí zkusit takovýmto skandálem, aby jim to udělalo čísla. Což souvisí s tím, co už jsem řekl, jde jim o sledovanost za každou cenu. Je jim jedno, co to znamená, jestli ten člověk někomu ublížil, což je nesprávné propagovat. Jde jim prostě o to, aby měli za každou cenu pozornost a vydělali na tom nějaké peníze. Je to úplně mimo a vůbec ten krok nechápu. Myslím, že to o samotné organizaci něco říká,“ komentoval Pavol Neruda situaci pro CNN Prima News.

Z titulové šance nejsou nadšení ani fanoušci, kteří v komentářích často zmiňují, že by se měla celá akce bojkotovat. Háček je však v tom, že plánovaná akce vzniká ve spolupráci s organizací IAF, která by se mohla na vlně negativních reakci nechtěně svést. 

   

Marhanský pohotově vrátil úder a připomněl Nerudovu minulost

„Nechtěl jsem už na OKTAGON reagovat, ale teď, když jsem si přečetl článek jednoho z majitelů OKTAGONu, který má znovu potřebu do nás nějak šít a rýt, tak jsem si řekl, že na to odpovím. Je to totiž neskutečné pokrytectví, co tihle dva lidi předvádí. Už co jsme začali, tak měl Novotný v kuse potřebu se vyjadřovat. Říkal o mně, že jsem Voldemort, že jsme jako XFN a do roka skončíme. Samozřejmě se nic z toho nepotvrdilo. Stále mluví o tom, že končíme, ale my přitom teprve začínáme.

Četl jsem dnes, jak Pavol Neruda mluví o tom, jací jsme hrozní a jaká jsme organizace, že jsme dali šanci Tadeášovi. Prý nám jde jen o sledovanost a tak dále. Pojďme si tedy, Palo, říct něco o tobě. Ty jsi taková morální ctnost, že už asi nosíš i duhové vlajky. Mám však pocit, že právě ve věku, jako je teď Tadeáš, jsi běhal po Bratislavě a v jedné diskotéce jsi dával pásky. Byl jsi páskovač. Kandidoval si tehdy za fašistickou stranu. Jsou články, kde tě označují za neonacistu. Vůbec ses tím netajil.

    

Pak, když se začalo dařit byznysu, k čemuž ti gratuluji, protože jsem nikdy neřekl, že to děláte špatně, jsi přetočil kabát a omlouval ses, že to byla minulost a chyby, které nelze vzít zpět. Lidé ti druhou šanci dali. Sponzory máte, lidé s vámi spolupracují, i když jsi byl neonacista. Ty chceš moralizovat směrem k Tadeášovi a nám, že jsme mu dali druhou šanci?

Je hodně případů a vy to dobře víte, jaké zápasníky, které nebudu jmenovat, jste postavili, kteří mají daleko větší kriminální minulost než Tadeáš. Nechci však těm bojovníkům kazit kariéry. Dobře však víte, že kdyby o tom novináři psali, tak máte daleko větší kauzy a daleko větší hříšníky, než je Růžička.

    

To byl i důvod k tomu, že jsme se rozhodli, že Tadeášovi šanci dáme. Růžička sice udělal a nebo neudělal něco hrozného, nevím, o tom rozhodně soud. Minimálně to video, které jsme viděli, je zavrženíhodné. Já se s tím vůbec neztotožňuji. Když však vidím, že lidé, kteří mají na kontě daleko horší věci, jsou akceptovaní a Tadeáš je kamenovaný, tak jsem si řekl, proč bychom mu neměli dávat šanci, když daleko horší lidé šanci mají.

Tadeáš se tím sportem živí a pokud by druhou šanci nedostal, tak by se asi nevydal správnou cestou. My mu tu šanci dáme. Věřím tomu, že se jí chytí. Druhá šance se dává jen jednou a on to ví. Tadeáš mi hodně věcí vysvětlil, takže věřím, že se poučil z chyb. Pokud soud rozhodne, že udělal něco trestného, tak si to bude muset odpykat. Pokud soud rozhodne, že nic trestného neudělal, tak bude žít s tím, že da ven video, na které asi nikdy nezapomene a které je hrozné. Bude s tím muset žít. 

    

To, že je výborný sportovec, asi nikdo nepopře. To, že ho moralizuješ ty, Palo, s tvojí minulostí, to je opravdu směšné. Opravdu směšné. Jsem rád, že už jsi sluníčkář a že ses změnil. Je to super, gratuluji ti, ale zkus neodsuzovat druhé. Ty jsi dostal druhou šanci, tak věřím, nám jí taky dovolíš dát,“ rozpovídal se Boris Marhanský na svém IG profilu, kde se vyjádřil k Nerudovi, ale také Růžičkovi.


20 komentářů na “RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost”

 1. Pingback: Není o čem? Teixeira se nechtěně prokecl a potvrdil termín bitvy Procházka vs Pereira | Shorties

 2. Pingback: Velká změna?! Dana White už není prezidentem organizace UFC | MMA Shorties

 3. Presne, Oktagon vzor cnosti. Novotny objima vraha Solce a vyznava mu lasku, kriminalnici, nasilnici a podvodnici -Vemola, Kincl, Kotalik, Keita, ten amik, co porazil Vegha …
  kdyby radeji duo N+N mlcelo

  1. je rozdil mezi kriminalni minulosti a kriminalni pritomnosti….nebo mas ten pocit ze Vemola apod pachaji zlociny i nyni?

   1. Nevím jestli by měl Růžička dostat, druhou šanci. Neruda fašista, silná káva. Oktagon, Novotný + Neruda jsou pokrytci. Jejich zápasníci byli mnohdy, ve vězení. Proč se mlčelo o fašistické minulosti Nerudy. Jakou minulost má sám Novotný. Kdo má ještě ve skříni schovaného kostlivce.

  2. Pingback: Mikulášek vysvětluje, jak to bylo se soudem, možným vězením a okradením ze strany sponzorů

  3. Pingback: OKTAGON 46: Dalisda vs Austin – Analýza Tipy a Sázky | MMA Shorties

  4. Pingback: Už? Manažer naznačuje, kdy bychom mohli vidět Vlasta Čepa v UFC | MMA Shorties

  5. Pingback: Ty blázne! Kolik stojí letošní zatím nejdražší UFC lístek? Protočí se vám oči | Shorties

  6. Pingback: Česká republika má nový zajímavý gym! Jeho vůdce už vychoval UFC šampiona | Shorties

  7. Pingback: Zase jsou v sobě! Veronika Zajícová a Míša Dostálová do sebe opět ostře šijí | Shorties

  8. Pingback: Mikulášek reaguje na kauzu Boráros! Za kolik by nastoupil v jeho organizaci?

  9. Pingback: Výzvy, ale skutek utek? Benda prozradil, kdo chtěl zápas a pak dostal strach

  10. Pingback: Podvodník Liver King má pořádný problém! Fanoušek ho žaluje o obrovský balík peněz | Shorties

  11. Pingback: Bývalý šampion Israel Adesanya posílá stručný, ale odhodlaný vzkaz | Shorties

  12. Pingback: Du Plessis reaguje na prohru "amatéra" Adesanyi a volá po titulové šanci | Shorties

  13. Pingback: Žádné vidle a Conor má smůlu? Procházka prozrazuje, co ví o návratu McGregora | Shorties

  14. Pingback: Viktor Pešta reaguje na Vémolův plán na konec kariéry a znovu mluví o možném souboji | Shorties

  15. Pingback: Škoda! OKTAGONu uteklo velké jméno? Kam se chystá přední zápasník? | MMA Shorties

  16. Pingback: Jde do tuhého! Paul se s tím nemazal a vytáhl na Danise smrt jeho otce | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *