Mikulášek reaguje na kauzu Boráros! Za kolik by nastoupil v jeho organizaci?

Mikulášek Boráros

Gábor Boráros se nám naposledy představil v boji na turnaji FABRIQ 2, kde v hlavním zápase ve druhém kole ukončil Medvedovskiho. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby první kolo nenabídlo až okatě tréninkové tempo a kdyby obě přední sázkové kanceláře nezaznamenaly podezřelé aktivity a sázky, které se začaly prošetřovat. Boráros byl tak v souvislosti s možným sázkovým podvodem suspendován ze strany organizací FABRIQ MMA i OKTAGON MMA, což mu však nebrání v tom, aby dál zápasil. Založil si totiž vlastní organizaci.

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

„Co bych na to měl říkat?“ reagoval Mikulášek pro kanál The Mag na otázku, co říká na souboj Boráros vs Medvedovski, který nabídl hodně zvláštní a podezřelou podívanou. „Reálně, když se na to všichni podíváme, tak všichni víme pravdu. No. Nemůžu zase všechno říct na plnou hubu.“

Právě v návaznosti na suspendaci v OKTAGONu i FABRIQu si Gábor založil vlastní organizaci Combat X, která bude působit v Maďarsku a ve které se Boráros na konci září představí. Za kolik by vzal zápas v organizaci i Mikulášek, který s Borárosem v minulosti boxoval? „Za 30 000 euro bez problémů,“ reagoval Mikulášek bez rozmýšlení, za jakou částku by v organizaci Combat X nastoupil.

Zatím má však stále smlouvu v OKTAGONu, kde ho v prosinci nejspíš čeká další zápas. Spekuluje se totiž o Ostravě, kde má samozřejmě Mikulášek spoustu fanoušků. Poslední zápas se mu sice moc nepovedl, ale nyní už je na tom prý lépe, takže by všechno mělo být výhledově v pořádku a souboji by tak nic nemělo bránit.
   

Proč se prý Boráros nehnal za ukončením?

„Nikdy v životě jsem neměl myšlenky, že bych prodal zápas. Nikdy jsem neměl a nikdy mít nebudu. Vůbec mě tohle nezajímá. Prodat zápas, sázet a tak dále? Kokotiny, na to seru. Já ani přesně nevím, jak funguje sázková kancelář a na co se dá a nedá vsadit. Však soupeř prohrál ve druhém kole, protože se zranil. Co s tím mám dělat? To není moje věc.

Věděli jsme a bylo to i každému jasné, že je to slabší soupeř. Měl jsem totiž tou dobou domluvený zápas v OKTAGONu, takže jsme se domluvili, že ve FABRIQ budu mít lehčího soupeře. Bylo mi tedy jasné, že nebude tak nebezpečný… Už před zápasem jsem si tedy jasně vymyslel, že když je to slabší soupeř, tak s ním chci bojovat všechna tři kola a až v tom posledním ho nějak ukončím. Byla to dobrá šance na to, abych si vyzkoušel věci. Chtěl jsem získat zkušenosti a vyzkoušet si věci z tréninku. 
  

Nechápu, jak si někdo může myslet, že jsem prodal zápas. Lidé se mě ptali, co se stalo, tak jsem jim to takhle vysvětloval. Co mám dělat s tím, že se zranil? Nikdo mi nevěřil a naopak mi všichni říkali, že lžu. Však já jsem tam bojoval a já jsem vymyslel taktiku. Nemohu ovlivnit to, že ve druhém kole padl. Chci, aby všichni věděli, jaký jsem měl plán. Když se někdo na ten zápas podívá, tak musí uznat, že mám pravdu,“ rozpovídal se Boráros pro Netky.sk.

Když se však někdo na zápas podívá, tak uvidí to, jak Boráros dostává soupeře hned na začátku prvního kola do problémů, ale nejde pro ukončení a místo toho odjede zbytek kola v hodně tréninkové tempu. Druhé kolo však po poradě v rohu zahajuje tvrdým kopem, po kterém následuje ještě salva úderů a je konec. Proč tedy ve druhém kole šel po dobíjení a v tom prvním ne, když měl v plánu dojít až do třetího kola? 
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *