Výzvy, ale skutek utek? Benda prozradil, kdo chtěl zápas a pak dostal strach

Karlos Benda

Karlos Benda si může být jistý, že po každém svém souboji dostane celou řadu více či méně šílených výzev. Poslední takovou vlnu zažil po výhře nad Diegem Kotlárem. Zdá se však, že ne všichni, kteří výzvu poslali, nakonec měli dost odvahy na to, aby nastoupili i do zápasu.


  

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

„Clash začal oslovovat ty, co mě vyzývali. Jako první byl Marek Podnikatel, u kterého bylo hrozně vtipný, že na mě natočil asi tři nebo čtyři výzvy na TikToku, furt Bendo, já tě zmlátím. Abych to shrnul, tak Marek Podnikatel se nám posral. Je to krásná ukázka toho, že je to jenom tlučhuba. 

A začal to být problém, protože takových bylo mnoho. Saša Saša, on na mě natočil asi dvě nebo tři výzvy z auta, jak mě hrozně zmlátí, to samé: Nechtěl do toho jít.

Potom tam byl dokonce ten, co mě chtěl zmlátit na tiskovce, Flitar. Byla mu nabídnuta účast, že by šel proti mně v 1v3, taky nechtěl. Zkrátka prakticky všichni ti, kdo mě vyzývali, tak nechtěli.
     

Nebo Bourák Hoffinger, bylo mi řečeno, že ho bolí záda a že by měl krátký čas na přípravu, přitom xkrát mě chtěl zmlátit, že by přijel a že na mě vlastně nepotřebuje trénovat, najednou ho bolely záda a byl to moc krátký čas.

Čili ve výsledku bych asi měl podotknout, že ti tři soupeři, kteří se teďka našli, tak respekt k tomu, že to jsou aspoň ti, že když už mě chtěli zmlátit a dostali tu nabídku, tak do toho šli,“ prozradil Benda pro Fight Live.
    

Benda nakonec nastoupí do celkem 3 zápasů za sebou

Benda nakonec nastoupí do speciálního souboje podle plných MMA pravidel, tedy se mohou lokty i kolena, kdy ho čekají hned 3 soupeři. Nepůjde s nimi však najednou, ale postupně, takže má v podstatě před sebou 3 zápasy, které mohou celkem trvat až 9 kol, takže bude třeba pořádná fyzička. Jako třetí na řadě jde navíc do boje údajný romský kung fu mistr, který radši na tiskové konferenci Bendu varoval, aby si souboj dobře rozmyslel, protože by pak mohl z nemocničního lůžka hořce litovat, že do klece vstoupil.

„Lidi, otevřete oči. Nemůžete srovnávat kung fu s nějakým MMA a nebo kickboxem. To jsou novodobé věci, ale kung fu vzniklo před šestým stoletím našeho letopočtu. To je vražedná zbraň! Karle, otevři oči. Tolik tě zbiju a tolik do tebe budu šlehat kudlankou, že tolik kulek nevypálili ani za druhé světové války. Tímhle prstem tě ukudlankuju. Ty si budeš myslet, že jsi v Matrixu. Rozumíš tomu? 
     

Myslíš, že ti pomůže, že jsi velký? Však se neumíš prát. Jsi jen velký a máš svaly. Neumíš se prát a ani ti to nesluší. Já proti tobě nic nemám, ale budu do tebe tak šlehat, že by náboje ve druhé světové válce nestačily. A to použiju jen 3 % síly. Karlíčku, neblázni. To, že jsi porazil Kotláry? Neumíš se prát,“ rozjel se na tiskové konferenci údajný romský kung fu mistr, který varoval, aby si Benda duel rozmyslel, jinak pocítí sílu jeho kudlanky.

Karlos to tedy bude mít hodně náročné, protože před tímto soubojem ho čekají ještě další dva, takže by měl pracovat hlavně na fyzičce, protože ta by nakonec mohla být klíčová a rozhodující. To se však dozvíme až na konci října. Benda to má každopádně zatím v Clash 2:1, takže by mohl bilanci rázem vylepšit na 5:1, kdy už by mu pak asi Clash připravil i titulový duel.


Štítky:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *