Škoda! OKTAGONu uteklo velké jméno? Kam se chystá přední zápasník?

Polský zápasník a šedesátka světového žebříčku střední váhy Rafal Haratyk se v červenci vehementně hlásil nejen o zápas s Karlosem Vémolou, ale i o smlouvu s tuzemskou organizací OKTAGON MMA. Na duel s Terminátorem sice nakonec nedošlo, ale otevřela se cesta k soubojům s Čepem a nebo Kinclem. Celkově to vypadalo, že by Polák mohl absolvovat řadu zajímavých soubojů, ale nakonec neuvidíme ani jeden! Proč?

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

Nedávno jsme vám přinesli rozhovor s polským zápasníkem Rafalem Haratykem (16-5-2), který se vyjádřil, že by měl zájem o angažmá v tuzemské organizaci OKTAGON a také konkrétní souboje se zajímavými bojovníky. Jsem člověk, který si soupeře nevybírá. Souhlasil jsem s Karlosem Vémolou. Také mi někdo řekl, že Vlasto Čepo hledá silného soupeře na zápas v Bratislavě. Ohlásil jsem svoji připravenost, ale bohužel ani tentokrát to nevyšlo. Prostě se mi už nechce prosit o zápasy. Jestli se v OKTAGONu všichni Haratyka bojí, tak si budu muset najít jiného chlebodárce.“

A jak Haratyk řekl, tak udělal. Dnes se totiž objevila informace, že Rafal Haratyk podepsal s konkurenční evropskou organizací. Po dlouhých měsících čekání Polák podepsal kontrakt s polskou KSW! Podle oznámení však nebude nastupovat ve střední váze, ale v polo-těžké divizi, kde bude jistě velkým oživením. 

„Polský tank“ byl do nedávna zápasníkem francouzské organizace ARES FC, kam přešel přímo z ACA. Bojoval zde o pás střední váhy, a přestože po drtivou většinu střetnutí dominoval, nakonec padl půl minuty před koncem pátého kola na submisi a titul získal Abdoul Abdouraguimov. 

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *