Jde do tuhého! Paul se s tím nemazal a vytáhl na Danise smrt jeho otce

Logan Paul

Logan Paul se 14. října v anglickém Manchesteru vrátí do boxerského ringu, kde se utká s MMA zápasníkem a specialistou na brazilské jiu-jitsu Dillonem Danisem, který v komunitě kolem bojových sportů proslul jako kamarád Conora McGregora, ale také jako velký troll a ostuda scény. V souvislosti s blížícím se soubojem se však možná přeci jen trefil do černého a zasáhl citlivé místo, když upozornil na to, že byla Paulova snoubenka tak trochu do větru. Paul sice Danise chválil za to, že souboj skvěle promuje, ale při setkání tváří v tvář přeci jen ťal do živého.

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

„Od té doby, co tě Marcelo vykopl z gymu, to jde s tebou jen z kopce. Dal ses na alkohol, ve kterém ses snažil utopit žal, a k tomu ti zemřel otec a opustili tě kamarádi,“ pálil Logan Paul při osobním setkáním s Danisem. Paul dokonce vše dotáhl do takového detailu, že si na rozhovor přivedl ochranku. Nešlo však o ledajakého borce. Logan totiž vypátral vyhazovače, který v minulosti Danise na ulici uškrtil, o čemž se tehdy hodně mluvilo, a najal ho, aby ho doprovázel. Mentální válka na té nejvyšší úrovni.

„Vlastně s tebou soucítím, protože chápu, že ty tvoje Twitterové výlevy jsou vlastně taková skupinová terapie. Snažíš se získat nějaké uznání, které ti doposud chybělo. Cítíš totiž v sobě velkou prázdnotu. Chápu to,“ pokračoval nelítostně Paul.
     

„Vážně chceš vytahovat tohle? Co vím, tak si říkal, že se nebudeš chovat jako hajzl a teď vytáhneš smrt mého otce?“ nechápal překvapený Danis, který však sám překročil hranici tím, jak ostře se pustil do snoubenky Paula.

„Doslova tě tam v tom ringu roztrhám,“ varoval Paul. „Nebudeš ani schopen sám dýchat. Úplně tě zničím. Mohli bychom si to dát i v MMA a bylo by to stejné. Ten Danis, který získal úspěchy na zemi, je už dávno pryč. Změnil ses a dobře to víš.“

Atmosféra tedy pořádně houstne, tak uvidíme, jakých dalších výpadů se dočkáme, protože je jasné, že ještě nějaké přijdou. Do souboje totiž zbývá ještě měsíc, což je sakra hodně času.
    

Paul přitom Danise nedávno pochválil, že skvěle promuje

„Můžu se vlastně jen smát. Některé z těch útoků jsou opravdu vtipné,“ řekl Paul nedávno v podcastu Flagrant. „Budu upřímný, všechny jsou vlastně dobré. Všechny jsou dobré. Ten chlap je tak kurevsky dobrý na Twitteru. Je to špičkový trolling, což je důvod, proč jsem si ho vybral jako soupeře. Netušil jsem sice, že do toho půjde tak tvrdě, ale lidi jsme zaujali, ne? Nakonec je to všechno jen propagace zápasu.

Dillon mě nejspíš nenávidí,“ pokračoval Paul. „Je mi to však úplně u prdele. Myslím, že je to vynikající troll. Myslím, že je velmi parazitický a proto jsem poctěn, že to budu já, kdo ho vyřadí ze hry a ztrapní. Proto jsem ten zápas přijal. Říkal jsem si: ‚Dobře, vím, že tenhle chlapík bude zápas propagovat jako šílený. Lidi to bude zajímat, protože jestli do zápasu opravdu nastoupí, tak to budu já, kdo mu dá lekci,‘ a to mě vzrušuje.“

Paul tak nakonec na celé věci vidí byznysovou stránku, protože i když do něj Danis pálí, tak tím jen k souboji přitahuje větší pozornost, což je vlastně v dnešní době to hlavní a Logan to dobře ví. Sám v minulosti udělal x věcí, na které už dnes určitě není hrdý, ale i když byly kontroverzní, tak mu vlastně v konečném důsledku pomohly


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *