Zase jsou v sobě! Veronika Zajícová a Míša Dostálová do sebe opět ostře šijí

Zajícová Dostálová

Není to tak dávno, co jsme sledovali výměny mezi bojovnicemi Zajícovou, Kladivovou a Dostálovou, které přeci jen po čase utichly. Nyní je však znovu dusno a to pořádné. Zajícová totiž dostala pozvánku do DVTV, což Dostálová ostře okomentovala a oheň byl znovu na střeše. Tyhle dvě se zkrátka nemají v lásce.

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

„Něco tak namyšleného, prolhaného a hloupého jsem už dlouho neviděla. Ani mluvit to pořádně neumí,“ komentovala Dostálová část rozhovoru, kde Zajícová v DVTV mluví o tom, že má možná tolik pozornosti i díky tomu, že většina bojovnic nevyniká krásou, ale svaly, což se jí netýká.

„Potrefená husa se ozvala,“ reagovala hned Zajícová, který se původně probojovala do finále Miss České Republiky, ale nakonec byla z finální sestavy přeci jen vyřazena, protože do posledního dějství postoupilo méně dívek, než se původně plánovalo. Může se tak nyní znovu vrhnout na trénink a výhledově i do dalšího zápasu.
„Jsem pobavena,“ nenechala to Dostálová jen tak a pokračovala ve výměně. „Frajerka si nasrala do bot už tím, jak všude s fotrem lžou. Každý má z toho jejího nesmyslného PR už fakt prdel. Za každou cenu se snaží dostat do Clash of the Stars a do RedFace. Miss úplně nevyšla, což nechápu, když je Verunka nejkrásnější na světě a její „krásu“ jí závidí i organizátoři oné Miss. A teď ještě rozhovor, kde opět ukázala, že není jenom blbá. Ona je přímo turboblbá.“

Je evidentní, že se obě bojovnice vůbec nemají v lásce, tak uvidíme, jestli toho nějaká organizace nevyužije. Zápas by to byl totiž jistě hodně zajímavý, i když by bylo nutné se sejít v nějaké váze, která by vyhovovala oběma bojovnicím. Uvidíme…


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *