OKTAGON 46: Dalisda vs Austin – Analýza, Tipy a Sázky

Je tu další turnaj OKTAGONu a s ním i sázkařské okénko. Ve spolupráci se sázkovou společností Tipsport vám přinášíme analýzu a tipy na sázky na turnaj OKTAGON 46, kde se v hlavním zápase střetnou o titul slámové váhy Katharina Dalisda s Jacintou Austin. Dále na galavečeru uvidíme semifinále projektu Tipsport Gamechanger. Turnaje můžete od 20:10 sledovat zdarma na TV Tipsport.

Pokud ještě nemáte účet u společnosti Tipsport, tak se skrze nás můžete ZDE zaregistrovat a získat 300 Kč zdarma se vstupním bonusem až 50 000 Kč.

RFA promotér Marhanský vrací úder, pálí do Nerudy a připomíná jeho temnou minulost

Katharina Dalisda vs Jacinta Austin – Vítěz Austin 2,40

Turnaj OKTAGON 46 nabídne zajímavý duel o královnu slámové váhy mezi domácí Katharinou Dalisdou a Jacintou Austin z Austrálie. Austin je výborná postojářka, která se věnuje i BJJ a začíná být více komplexní. Podařilo se ji zvítězit na několika grapplingových turnajích a v posledním turnaji zvítězila na submisi na zemařkou Sofií Bagiashvili. Australanku zdobí výborný pohyb a rychlost, kterými se prezentovala už v postojových disciplínách. 

Katharina Dalisda pronikla do MMA v září 2019 a reprezentuje vyhlášený německý tým MMA Spirit. Ve svých zápasech v organizaci OKTAGON si zatím počínala velmi dominantně a připsala si tři vítězství, které jí dostaly až titulovému duelu, V tomto duelu je obrovskou favoritkou a možná, že trochu bez důvodně. Pokud bych se měl zamyslet a vyzdvihnout nějakou silnou stránku německé bojovnice, nebo respektive něco, v čem by měla nad Austin výrazně na vrch, tak mě napadne akorát její „buldočí“ styl. Samozřejmě někdy i to stačí na vítězství v zápase, ale právě vzhledem ke kurzu, se pak raději vyplatí zkusit Jacintu Austin s kurzem 2,40. Dalisda si určitě bude chtít prosadit wrestling, ale pokud svoji soupeřku dostane na zem, tak to nemusí znamenat, že má vyhráno, protože jak jsem zmiňoval Austin ve svém BJJ udělala velký progres. V postoji by měla mít navrch Australanka, tak proč nezkusit zajímavý kurz.   

  

Niko Samsonidze vs Nicolae Hantea – Samsonidse zvítězí v 1. nebo 2. kole 1,87

Samsonidse si v posledním zápase před vstupem do OKTAGONu sice připsal porážku, ta ale byla způsobena zraněním nohy, kdy na začátku druhého kola Samsonidse vyslal kop na soupeřovu nohu a přišla ošklivá zlomenina, po které gruzínského bojovníka čekala dlouhá pauza. Skoro přesně po dvou letech se vrátil a předvedl profesorský výkon v zápase s Romanem Paulusem, kterého k ničemu nepustil a zvítězil na body. Proč by měl nyní zvítězit před limitem?

Samsonidse má výborný postoj, ale vlastní také černý pás BJJ, takže se jedná o velmi komplexního zápasníka, který je nebezpečný v postoji i na zemi. Ještě před jeho zraněním ukončoval jednoho soupeře za druhým. To by se mu mělo povést i v tomto souboji. Když jsem koukal na zápasy jeho soupeře, tak Hantea disponuje rychlostí, ale v řadě situacích zbytečně zmatkoval. To by mohla být voda na mlýn Samsonidseho, který takové chyby trestá. Navíc Hantea se zatím nepotkával s takovými soupeři, kteří jsou na úrovni Samsonidseho, snad kromě Kacpera Formely, ale s tím Hantea prohrál v prvním kole. 

TIPY OKTAGON:

 


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *