Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna

Bellator

Společnost Professional Fighters League (PFL) oznámila, že dokončila akvizici společnosti Bellator od společnosti Paramount Global, čímž vytvořila globální velmoc ve smíšených bojových uměních (MMA) a urychlila nástup spojené společnosti na pozici „spoluvládce“ na trhu MMA.


 

Fanoušci vytvořili petici za vyloučení Rocka z OKTAGONu! Shem reaguje

Společnost PFL získala koupí Bellatoru obrovské množství špičkových bojovníků a její kombinovaná soupiska zápasníků se nyní svou velikostí vyrovná UFC. PFL i UFC mají na svých soupiskách 30 % bojovníků, kteří jsou nezávisle na sobě v první pětadvacítce světového žebříčku ve svých váhových kategoriích. Kromě toho má nyní PFL + Bellator nejlepší soupisku ženských bojovnic na světě. Všechny nově získané bojovnice společnosti Bellator se stanou součástí platformy PFL a budou k dispozici pro zápasy v sériích PFL.

PFL bude pokračovat se značkou Bellator, ale Bellator bude produktem „jednorázových“ turnajů PFL. V roce 2024 PFL spustí přepracovaný produkt Bellator – „Bellator International Champions Series“. Série Bellator International Champions Series se bude skládat z osmi turnajů pořádaných každý rok ve velkých městech po celém světě a každá akce Bellator bude obsahovat dva atraktivní hlavní zápasy, v nichž se bude bojovat o šampionské pásy.
PFL plánuje v roce 2024 uspořádat přelomovou megaakci – PFL Champions vs. Bellator Champions. Na této mega-akci se utkají šampioni všech sedmi váhových kategorií. Podrobnosti o akcích Bellatoru, distribuci, partnerství a managementu budou oznámeny později.

„Kombinované soupisky zápasníků PFL a Bellator nemají v MMA konkurenci,“ řekl Peter Murray, generální ředitel PFL. „Nemůžeme se dočkat, až MMA fanouškům přineseme to, co si žádají – souboj nejlepších proti nejlepším v rámci mega-akce PFL Champions vs. Bellator Champions.“
Společnost Bellator sloužila bojovníkům a fanouškům po celém světě již více než deset let a uspořádala ohromujících 301 velkých turnajů. Organizace Bellator také úspěšně vychovala desítky uznávaných světových šampionů MMA. Na současné soupisce bojovníků společnosti Bellator je 46 zápasníků, kteří se podle nezávislého zdroje Fight Matrix Rankings umístili v první pětadvacítce své váhové kategorie. 

PFL má rozsáhlou globální vizi tohoto sportu a buduje „Ligu mistrů MMA“ s PFL Europe, PFL MENA a dalšími mezinárodními ligami, které jsou ve vývoji. PFL je lídrem v oblasti technologií a inovací díky vlastnímu systému PFL SmartCage, který zajišťuje analýzu zápasů, sázení v reálném čase, bodování pomocí umělé inteligence a divácký zážitek nové generace. 


13 komentářů na “Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna”

 1. Pingback: Tak jak to tedy je? Shem Rock má zajímavé informace ohledně OKTAGON pokuty | Shorties

 2. Pingback: Lucie Pudilová obvinila soupeřku z podvodu! Ta se sama udala? | MMA Shorties

 3. Pingback: Byly odhaleny zdravotní stopky! Jak dlouhou pauzu si musí Jiří Procházka dát? | Shorties

 4. Pingback: "Jiří to nešťastně formuloval," uvádí trenér Karaivanov na pravou míru Procházkova slova | Shorties

 5. Pingback: VIDEO: 50letá matka pomstila svého syna v oktagonu! "King Kong" Minda padl

 6. Pingback: “吉日的措辞很不幸,”教练卡拉瓦诺夫纠正了普罗查兹卡的话。 - Mandarinian

 7. Pingback: 「イジーは残念なことにそれを言った」とコーチのカライバノフは言い、プロハースカの言葉を訂正した - Nipponese

 8. Pingback: PFL po koupi Bellatoru odhaluje první bombu! Ngannou se utká s elitním boxerem

 9. Pingback: To není vůbec špatný nápad! Rozhodčí Touš má návrh pro Jiřího Procházku | Shorties

 10. Pingback: Zvláštní pohled! Gábor Boráros láká na RFA turnaj v Maďarsku, který bude uvádět | Shorties

 11. Pingback: Shem Rock se vysmívá Mikuláškovi a vtipkuje, jaké by si přál staredowny | Shorties

 12. Pingback: Tadeáš Růžička se vrací do Clash of the Stars a slibuje tvrdé ukončení v prvním kole? | Shorties

 13. Pingback: Jiří Procházka a změna váhové kategorie? BJP tým má jasný názor a plán | Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *