Tak jak to tedy je? Shem Rock má zajímavé informace ohledně OKTAGON pokuty

Rock

Vedení organizace OKTAGON MMA k situaci kolem souboje Pokorný vs Rock, který se nakonec nekonal, zaujalo jasné stanovisko. Promotér Novotný uvedl, že Rock nedostal výplatu a navíc mu organizace vypíše pokutu v řádu několika tisíc euro. To však Rock zpochybnil.


Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna

Ta situace se s největší pravděpodobností vyvine tak, že Jarda Pokorný půjde cestou žaloby na Shem Rocka. Velmi pravděpodobně to tak dopadne. My jsme k tomu přistoupili podle smluv a podle intenzity, kterou jsme nějakým způsobem interně vyhodnotili, což znamená, že Rock nedostal žádné peníze a nyní mu organizace vypíše nějakou pokutu, která se pohybuje v tisících euro a která je zanesena ve smlouvě. 

S Jardou jsme to diskutovali a nabídl jsem mu řešení. On to řešení v rámci nějakého času přijal, ale pak to něj ještě dolehlo, takže jsme to diskutovali znovu. Řekl jsem mu, jak to vidíme za nás. On to však, se vším respektem, vidí a vnímá jinak, což je v pořádku.  
 

Myslím si, že to skončí nějakou žalobou a asi dalším sporem. S největší pravděpodobností to vypadá, že ty dva nejenže neuvidíme brzy spolu, ale nejspíš už je neuvidíme nikdy spolu. Sám jsem na to zvědavý,“ vysvětlil promotér Ondřej Novotný v nedávném vysílání.

Rock měl tedy z turnaje OKTAGON 48 odejít bez smlouvy a s pokutou v řádu několika tisíc euro, což však anglický bojovník zpochybnil.

„Vůbec nevím, kde se vzal ten falešný narativ o tom, že budu platit pokutu, když to na 100 % není pravda,“ reagoval Shem Rock na svém IG story na náš článek, ve kterém byla zmíněna pokuta a také petice, kterou proti němu fanoušci sepsali. 
  

„Je to fakt k smíchu,“ reagoval Shem na petici za jeho vyloučení z OKTAGONu, kterou podepsalo několik set lidí. „Přes sto policistů podepsalo petici. Asi si jí poslali na stanici mezi sebou. Co to sakra má být? Tihle lidé jsou opravdu divní. Vlastně se tomu jen směju. Pořád se zmiňují nějaké hrozby smrtí, přitom padlo jen to, že ho legálně zabiju v kleci. Kdo sakra dělá takové petice?“

Je možné, že by Rock o pokutě nevěděl? Nebo ještě nebyla zprocesována a Shem se o ní teprve dozví? Těžko říct. Samozřejmě je také možné, že Shem jen dál provokuje, i když pokutu zaplatil nebo zaplatí. Nebo snad žádnou opravdu nedostane? O tom zatím můžeme jen spekulovat, protože kromě vyjádření obou stran žádné další podklady nemáme.
  

Co nás čeká?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Keita vs Samsonidse – o titul pérové váhy

Paradeiser vs Buchinger 2 – o titul lehké váhy

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Xavier vs Vinni

Peňáz vs Magnor

Kertész vs Diedrick

Bartl vs Lewis

Konrád vs Novák

Široký vs Nafuka

Raška vs Kotalík

  

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Kincl vs Čepo – o titul střední váhy

Veličković vs Michailidis – Finále Tipsport Gamechanger

Vémola vs Pirát

Škvor vs Zawada

Ryšavý vs Tounkara

Fiala vs Shaaban

   

27.1. Newcastle – OKTAGON 52

Magard vs Cartwright

10.2. Oberhausen – OKTAGON 53

Dulatov vs Palailogos

Engizek vs ?

 ? – OKTAGON 54

23.3. Stuttgart – OKTAGON 55

Jungwirth vs ?

20.4. Birmingham – OKTAGON 56


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *