VIDEO: 50letá matka pomstila svého syna v oktagonu! „King Kong“ Minda padl

Clout

Nedávno se kromě Clash of The Stars konal další kontroverzní galavečer polské organizace Clout MMA. Opravdovou bouři v médiích rozpoutalo to, že ve středu, tři dny před galavečerem, organizace oznámila zápas mezi Małgorzatou „Goha Magical“ Zwierzyńskou a Nikolou „Nikitou“ Białou. Šlo o bitvu 50leté ženy, která chtěla pomstít svého syna proti 19leté soupeřce, která se s ním rozešla. Na galavečeru se představil také bývalý zápasník OKTAGONu a RFA Kamil Minda.

Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna

Malgorzata „Goha Magical“ Zwierzynska a Nikola „Nikita“ Biela. První z nich je alkoholička, matka streamera Daniela „Magical“ Zwierzynského a v minulosti byla ve vězení za týrání svého partnera. Druhá je Danielova bývalá přítelkyně. Mnozí komentátoři to považovali za překročení další hranice a samotný galavečer za společensky škodlivý. Objevily se laviny komentářů a dokonce výzvy, aby starosta a MOSiR vypověděli organizaci Clout MMA smlouvu o pronájmu haly. To se však nestalo a galavečer proběhl bez překážek. 

Padesátiletá žena nakonec porazila bývalou přítelkyni svého syna. Fanoušci očekávali, že Nikita vyhraje vzhledem ke svému věku a obratnosti. Zwierzynské však k vítězství pomohla hlavně vytrvalost. Nikita prohrála ve druhém kole technickým knockoutem (TKO).

V zápase podle pravidel K-1 v malých rukavicích se proti sobě postavili Denis Labryga a Kamil Minda. Místo plácnutí na začátku zápasu začal Labryga naskočeným kolenem. Po několika vteřinách poslal Mindu poprvé k zemi. Labryga se poté zaměřil na hlavu svého soupeře a zasazoval mu tvrdé údery. Minda začal soupeři oplácet až po chvíli. Něco málo přes minutu před koncem kola Minda Labrygu tvrdě udeřil a poslal ho také k zemi. 

Ve druhém kole Minda útočil odvážněji. Rychlechleji se pohyboval, vytvářel si tlak a tlačil ho na pletivo. Labryga oplácel tvrdými údery, které však soupeře nijak nezaskočily. Ke konci druhého kola došlo pro Kamila Mindu k vážnému zranění, když se mu po jednom z úderů udělal velký otok na oku. Minda nebyl schopen oko otevřít a lékaři mu nedovolili nastoupit do třetího kola.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *