Lucie Pudilová obvinila soupeřku z podvodu! Ta se sama udala?

Pudilová

Souboj Pudilová vs Perez se zdramatizoval už na váze, kde měla soupeřka české bojovnice hodně velké problémy. Limit splnila až na druhý pokus, ale bylo jasné, že v souboji bude větší a silnější, což se také potvrdilo. Lucie má však za to, že si Perez po náročném shazování pomohla nedovolenou metodou, což Perez vlastně sama potvrdila.

Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna

„Tento zápas byl pro mě velmi náročný. Soupeřka se po podání infuze (což je v UFC nelegální) vrátila silnější.

Jsem si vědoma toho, jaké úsilí jsem vynaložila do svého zápasového kempu pro tento zápas. Byla jsem dobře připravena, poslouchala jsem své trenéry a plánem bylo nejít na zem, ale udržet zápas ve stoje, kde bylo cílem tlačit. To jsem ukázala ve třetím kole. Boj byl pro mě nebezpečný, protože jsem cítila, že moje soupeřka má obrovskou váhovou výhodu i s pomocí infuze,“ reagovala Lucie Pudilová a obvinila soupeřku z užití infuze, které jsou v UFC do určité míry zakázané.
 

Sama Perez potvrdila, že kapačku užila, jen je otázkou, zda v dovolené a nebo zakázané míře. Původně se totiž mělo za to, že jsou kapačky určitý čas před vážením a po vážení úplně zakázané, ale kauza kolem šampiona lehké váhy Makhacheva ukázala, že jsou povolené, ale jen v hodně omezené míře. 

Těžko říct, jak moc si pomohla Perez, ale je jasné, že po náročném shazování a několika pokusech vážení přijde podobná pomoc vhod. Vyhrálo to Perez zápas? Spíš ne, ale rozhodně jí to pomohlo s regenerací sil, které pak mohla využít v prvních kolech, které si získala pro sebe.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *