„Jiří to nešťastně formuloval,“ uvádí trenér Karaivanov na pravou míru Procházkova slova

Karaivanov Procházka
Ukončení souboje Procházka vs Pereira bylo ze strany komunity mocně kritizováno, ale sám Jiří po souboji pronesl, že byl mimo a že s rozhodnutím rozhodčího souhlasí. Podle trenéra však šlo o nešťastnou formulaci, což vlastně potvrdil i sám Jiří, který následně o ukončení promluvil trochu jinak.


 

Organizace Bellator, tak jak jí známe, končí a přichází obrovská změna

„Pro mě osobně to bylo ukončeno příliš brzy, rozhodčí to měl nechat. Byl to jedinečný turnaj, navíc zápas o titul v Madison Square Garden, takže v sázce bylo hodně. Ten konec byl opravdu předčasný. Chápu, že člověk se může upísknout, ale… Jirka sice řekl, že byl mimo, ale formuloval to nešťastně. Možná byl z těch loktů trochu mimo, ale na druhou stranu, ve kterém ze svých zápasů nebyl?

Klesly mu nohy, ale ze záběrů bylo vidět, že hned potom soupeře vnímal. Mluvil jsem s ním a sám mi potvrdil, že když padal na záda, tak Pereiru normálně viděl a byl si vědom toho, že se musí zvednout. Byl prostě při vědomí a rozhodnutí bylo unáhlené.
   

Nemá smysl se teď bavit o tom, co by bylo, kdyby… Ale podle mého názoru by se z toho dostal a všechno by vypadalo jinak. Ale to není z mé strany žádné fňukání, s tím jsme se smířili, je to jen konstatování. Jsme s tím smířeni a vyrovnaní,“ rozpovídal se trenér Martin Karaivaov pro Max MMA.

Asi se shodneme na to, že ukončení bylo přeci jen trochu předčasné, ale Goddard měl před sebou důvody k tomu, aby jej učinil. Nyní už je to jedno. Tým bere věc tak, jak je, a je připraven se posunout dál a zaměřit se na další přípravu.
  

Jiří a jeho vyjádření ohledně ukončení

„Zdravím všechny. Jen bych vám všem touto cestou rád poděkoval. Moc děkuji za vaší podporu. Tohle je pro mě jen motivace, nic jiného. Marc Goddard rozhodl správně. Možná dvě nebo tři další vteřiny a bylo by to jinak, ale stalo se to, co se stalo. Přijímám to. Teď mě sledujte. Budu zpátky a silnější než kdy dřív.  Děkuji za podporu,“ poslal Jiřího Procházka ještě v neděli povzbudivý vzkaz, ve kterém naznačoval, že kdyby možná dostal pár vteřin navíc, tak se z krize dostal.

S odstupem několika dní se Jiří pro Sport.cz na téma rozpovídal znovu a nyní přeci jen trochu jinak, „Mohl do toho vstoupit nejdřív až tak za 2-4 vteřiny poté, co to nakonec ukončil. Ze své podstaty vím, že v zápase dokážu zvrátit sebehorší situaci a se znalostí této informace to rozhodčí neměl ukončovat dříve, než bych byl totálně out a soupeř by do mě mlátil jak do mrtvoly. Až tehdy to může zastavit. Věřím, že bych to ještě otočil. Udělal jsem chybu a zaplatil za ni.“

S kým byste Jiřího Procházku chtěli vidět v dalším souboji?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


 

12 komentářů na “„Jiří to nešťastně formuloval,“ uvádí trenér Karaivanov na pravou míru Procházkova slova”

 1. Pan Procházka ať nefňuká a děkuje sudímu, že to zavčas ukončil. A prosím nedělejte z Pereiry, nezkušeného hlupáka! Protože kdyby to sudí neskončil, tak by pana Procházku umlátil. To není Rizin, tohle je ta nejvyšší liga. A takový věci, jako že měl málo času na přípravu, bral antibiotika atd.jenom obkecávání prohry. UFC si nemůže dovolit, aby někoho odnesli v černém pytli. To že pan Procházka se chce klidně nechat zabít, mě v tom jen utvrzuje, že ty otřesy z Rizinu ,které inkasoval nejsou bez následků!

 2. Penize a sport

  Bože to je fakt idiot. Nevíš co mluvíš. Za prohru by se mělo dostávat hovno aby si člověk vážil ty šance. Ne že nastoupil do klece a vím že když prohraju tak mi to nevadí. Nejdřív mluví to pak to. A trénovat 6 dní před takovým zápasem? Jdi dělat vyhazovače na vesnickou diskotéku. Tak jsem ti fandil!!!!!!

 3. V cernem pytli odnaseji i v jinych sportech. ale ani tak neukonci cyklistum zavod pred cilem jen proto ze nektery z nich vede, neodpiskaji fotbal protoze jeden tym vede 3:0. Je to sport, chceme videt pribehy a narocne sitiace.

  1. Jestli chceš vidět smrt v přímém přenosu, tak se připoj k Ukrajincům nebo Izraelcům.Sport je především o zdraví, to že jde někdo do klece, za cenu slávy a peněz, a chce se nechat zmrzačit,je u mě hlupák, který si neváží svého zdraví.
   Dneska už existuje lékařská diagnóza, diky tomuto sportu. Nezvratné poškození mozku, následky se mohou objevit třeba i v řádku let. Hrát si teď na samuraje, později mít nějaké následky, slintat a být odkázán na druhé, je velmi smutný život. Za cenu potlesku a peněz, to inteligentnímu člověku, za to opravdu nestojí!

 4. Ty vole, ty komentáře tady, jste jen banda blbu, co si myslíte, jak tomu rozumite a jak jako ze znate Jiriho. Jenže znate a vite tak akorát velky hovno! Jirka byl uz v horších situacich, ze kterych se dostal. Goddard toho ukonceni jiste litoval hned prvni sekundu pote co tak ucinil. Prizen takových kretenu, co se tu vyjadřují, jak strašní chytráci, Jiri opravdu nepotrebuje!

 5. To jsou kecy,jednou tak podruhý tak .. Když říkáte, že je to sport- tak na co chcete příběhy?Je to sport- tak jde o sportovní výkon.. Jiří prohrál a hotovo… Říkalo se před zápasem, že má nejlepší formu a teď se říkají že přijde v ještě lepší formě:-)).. Ať si to několikrát rozdá s nejlepšíma cca pěti,sedmi-všechny porazí a pak se může říkat že je nejlepší v UFC ..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *