Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

Procházka




Jiří Procházka je ve světě MMA naprostný unikát. Na ten nejvyšší vrchol se totiž v podstatě dostal jen skrze své sportovní výkony, aniž se musel uchylovat k jakémukoliv trashtalku, který mnozí využívají jako zkratku. Jiří se však nejprve vyzápasil v japonském Rizinu, aby pak v rámci UFC doslova ničil jednoho soupeře za druhým a nakonec se stal prvním českým UFC šampionem. Jiří je vzorem náročné cesty, která však nakonec vedla k ultimátnímu úspěchu. Na opačné straně spektra pak jsou šílené trashtalky a bizar, který má v poslední době více a více pozornosti. Co právě BJP například říká na organizaci Clash of the Stars, ve které se posledně objevil i profesionální bojovník Tadáš Růžička?




White tasí esa! Organizace UFC odhalila hned tři velké hlavní zápasy

„Já se k tomu vždy zdráhám vyjádřit, protože je to prostě bordel. Už jen to, že tam dokáží přemluvit i zápasníky, aby se tam ukázali, tak už to beru jako jejich selhání. Nevím, pod kým trénuje, ale zápasil tam Tadeáš Růžička. Říkám si, že nad sebou nemá nějakého trenéra, který by mu v tomhle mohl domluvit. Ok, popere se tam s nějakým chlapíkem s tím, že jeden má pravidla daná takhle a druhý takhle. Už je to… Nemám na to slov. Nebo mám, ale nechci hanit.

Jsou tady přeci mladé talenty, které ukazují krásný syrový boj, srdce válečníka a ty hodnoty. Společnost už je však tak zhýralá tím blahobytem a dnešní dobou, že už neví, co si má vybírat, co pojme do své pozornosti za hovadinu. Tím začalo tohle růst. Ukazuje to jen stav té společnosti. Jediný lék na to je, že člověk většinou dostane přes prsty a znovu si uvědomí hodnoty. Po celou dobu lidské historie to tak bylo a já věřím, že to dokážeme nějakým způsobem zvládnout,“ rozpovídal se Jiří Procházka v Nejlepším podcastu na téma Clash of the Stars a obecně bizaru a dnešní doby.




Co si myslí Ondřej Novotný?

„Teď jsem se o tom bavil s Tomášem Le Sym, který přešel přes OKTAGON a nedávno u mě byl na kafe. Mám ho jako kluka rád, ale 90 % těch lidí neznám a ty, co znám, tak považuji za ostudu lidství. Vlastně je mi to nepříjemné, že jsem v době, kdy někdo takový může být vzorem a nebo dostává tu pozornost.

Já jsem to Tomášovi i říkal: ´Ty vole, takoví lidé, se kterými ty tam jsi. Ty jsi přeci bojovník a máš nějakou čest a něčím si prošel. Já chápu, že peníze a show jsou jedna věc a že se byznys musí točit, ale některé ty odpornosti, které se tam dějí? Představ si, že máš děti a že by k nim kvůli tobě měli vzhlížet.´ To jsou opravdu poškozené životy z mého pohledu,“ reagoval Ondřej Novotný v rámci rozhovoru pro Extra na otázku, zda vlastně sleduje Clash of the Stars a co si o organizaci myslí.




Není však pochyb o tom, že má podobný projekt úspěch, takže se dá očekávat, že se bude opakovat situace z polské scény. Tam totiž podobné bizarní organizace, jako je například FAME, co do sledovanosti a sociálních sítí, dohánějí konvenční organizace, jako je KSW nebo FEN, a mnohdy je dokonce předčí, protože bizar zkrátka mocně táhne.

Vnímá tedy promotér Clash jako konkurenci? „My nejsme konkurence. I když všechno trochu je a není konkurence. Když se mě budete ptát, zda mi to dělá nějaké vrásky, tak to určitě ne. Pokud to má někdo dělat, tak Tomáš je ten dobrý kluk a přeji mu úspěch. To, že pro mě je to za hranou, je jiná věc.“




Mawar má však věc jasně nastavenou

„Vůbec ne,“ reagoval Růžička během rozhovoru B4THECLASH na otázku, zda nelituje toho, že nad celou věcí nemávl rukou a nešel radši jinou cestou? „Já jsem od nějakých 9 let velkým fanouškem wrestlingu, který je celý jen domluvený. Jsou tam hodně bizarní věci a tak dále. Sledoval jsem každý zápas a Clash se podařilo vytvořit něco podobného. Podařilo se dostat rapery a lidi s různými problémy do klece a já jsem toho rád součástí. Chci totiž zápasit tam, kde je sledovanost, ne v hale, kde nikdo není. Nejde ani tak o peníze, jako o to se ukázat a budovat svou značku.

Už nežijeme v devadesátkách. Dlouho jsem byl zaseklý na tom, že jsem se držel starých pravidel. Hodně jsem řešil svou reputaci a to, s kým zápasím. Bohužel pak přišlo to, že musíš platit věci. Život něco stojí a zápasy dnes nejsou placené tak, jak by měly. Nejsme fotbalisti ani hokejisti. Pro mě je tohle skvělá příležitost. Jdu lidem ukázat své profesionální kvality…. Veselý ze mě udělal hrdinu. Každý ho chce zbít a já jsem rád za to, že jsem dostal příležitost.“






22 komentářů na “Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky”

 1. Pingback: UFC Vegas: Vettori vs Cannonier – Vážení: Jak si vedla Tereza Bledá?

 2. Pingback: Organizace KSW dosáhla velkého úspěchu a pokořila rekord!

 3. Pingback: To není vůbec špatné! Kolik si vydělali PFL bojovníci za poslední turnaj? | Shorties

 4. Pingback: Scott Coker prolomil mlčení ohledně prodeje organizace Bellator | MMA Shorties

 5. Pingback: Bez slitování! Bývalý polský UFC zápasník byl odsouzen na tři roky | MMA Shorties

 6. Pingback: Johnny Walker reaguje na kritiku od Dany Whitea! Co by udělal jinak? | Shorties

 7. Pingback: Jindrová se rvala jako lev, ale milionová cesta končí! PFL nabídlo tvrdá ukončení | MMA Shorties

 8. Pingback: Kde, kdy a jak sledovat další UFC zápas české bojovnice Terezy Bledé? | Shorties

 9. Pingback: OKTAGON projekt o nápravě rebela se hroutí? Fenin znovu řádil | MMA Shorties

 10. Pingback: Pettis vsadil na svého bratra pořádný balík! Ten se mu odvděčil výhrou

 11. Pingback: Langer před Bitvou o Vémolu hodnotí formu a reaguje na duel Kincl vs Vémola 2

 12. Pingback: Bledá míří do druhé UFC bitvy! Jak se soupeřka liší od té předchozí? | Shorties

 13. Pingback: Brikule v Německu! Fenin urazil "silnou paní" a byl obviněn ze sexuálního napadení? | MMA Shorties

 14. Pingback: Je to tam! Šťastná Tereza Bledá reaguje na první UFC triumf | MMA Shorties

 15. Pingback: Tereza Bledá přibližuje, co se jí honilo hlavou, když jí soupeřka zasypala tvrdými údery

 16. Pingback: Tereza Bledá hodnotí svůj poslední výkon! Kdy by se mohla vrátit do boje? | Shorties

 17. Pingback: Trenér André Reinders reaguje na první a hodně důležitou UFC výhru Bledé

 18. Pingback: Wow! GOAT Jon Jones chválí Jiřího Procházku a dokonce na něj má "prosbu"

 19. Pingback: Gangster Tadeáš Veselý se chlubí výhrou a dál rýpe do Mawara Růžičky | Shorties

 20. Pingback: To vážně ?! Dočkáme se souboje miliardářů Musk vs Zuckerberg? | MMA Shorties

 21. Pingback: Zdravý samuraj Jiří Procházka má na tento týden velkolepý plán | MMA Shorties

 22. Pingback: Mise úspěšně splněna! Jiří Procházka má na kontě další vrchol | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *