Tereza Bledá přibližuje, co se jí honilo hlavou, když jí soupeřka zasypala tvrdými údery

Bledá

Bývalá OKTAGON šampionka Tereza Bledá má za sebou druhý UFC zápas, který dopadl na výbornou. Bledá totiž své soupeřce dominovala a nakonec si došla pro jasné vítězství na body. V souboji byl vlastně jen jeden krizový moment. Ve třetím kole totiž Fernandes, která věděla, že na bodech ztrácí, rozjela hodně tvrdou salvu úderů, které Bledé viditelně vůbec „nechutnaly“. Co se v ten moment české bojovnici honilo hlavou?

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

„První dvě kola šla v podstatě podle mých představ. Ve třetím jsem přeci jen inkasovala víc, než bych si přála. V ten moment jsem si říkala, že to v tom postoji vydržím, něco tam pochytám a nechám jí namlsat. Doufala jsem, že se vrhne do útoku, protože bude doufat, že to ukončí. To se také stalo, čehož jsem využila k tomu, abych doručila takedown. Třetí kolo mi obecně nevyšlo, ale byla jsem nakonec v dominantní pozici a nebyla jsem daleko od toho, abych jí ukončila,“ rozpovídala se Tereza Bledá na tiskové konferenci.

„Doufala jsem, že jí dokážu ukončit, ale byla sakra tvrdá. Byl to těžký zápas. Upřímně jsem čekala, že první takedowny ubrání, ale i když jsem jí dostala na zem, tak bylo nesmírně složité jí ukončit, protože je opravdu hodně houževnatá. Nechtěla jsem se tedy zbytečně hnát do útoku, abych nepřišla o pozici.“

  

Bledá reaguje na nejdůležitější výhru prozatímní kariéry

„Nikdy v životě jsem nebyla šťastnější,“ rozplývala se Tereza Bledá po vyhlášené výsledků v rozhovoru s UFC veteránem a nyní komentátorem Felderem. „Snažím se nebrečet. Jsem moc ráda, že jsem konečně vyhrála. Ukázala jsem alespoň část, z toho, co dovedu. Nebyl to však takový výkon, jaký bych si úplně přála. Já však takhle zápasím. Ne vždy je to pěkné na pohled, ale snažila jsem se přidat i postoj, na kterém jsem hodně pracovala. Od posledního zápasu jsem se zlepšila. Jsem moc šťastná.“

 

Tereza to tak má aktuálně v UFC 1:1. Důležité také je, že Bledá v posledním zápase působila mnohem sebevědomějším dojmem, než tomu bylo v premiérovém zápase, kde jí bohužel zradila hlava. Nyní si šla Tereza jasně za svým a v podstatě soupeřce nedala šanci. „Matchmakeři tenhle zápas udělali, aby obě bojovnice otestovaly. Je to souboj stylů a je zajímavé sledovat, kdo si prosadí svou,“ komentovali UFC veteráni přímo u klece. Nakonec si jasně prosadila svou právě Tereza, která si tak veze domů první UFC výhru, na které nyn může stavět svou další kariéru.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *