Brikule v Německu! Fenin urazil „silnou paní“ a byl obviněn ze sexuálního napadení?

Fenin

Organizace OKTAGON MMA své základy postavila na reality show OKTAGON Výzva a příbězích, kterých za svou existenci nabídla celou řadu. Tradiční menu ve formě turnajů a jednotlivých duelů pak obohatila i několika projekty, jako byl Projekt X, Projekt Y, Kdo přežije a nebo Válka YouTuberů, která se bohužel nedočkala svého završení. Ondřej Novotný dlouhodobě mluví o tom, že se společně se svým týmem snaží propíchávat bubliny mimo tradiční MMA svět, což se zatím evidentně daří. V souvislosti s turnajem OKTAGON 36 ve Frankfurtu pak organizace představila další podobný projekt, který vyvolal rozporuplné emoce. Jeho hlavní tváří je totiž bývalý elitní fotbalista Martin Fenin, který bohužel ukázal, že je možné se dostat na vrchol, ale poté taky spadnout zpátky na zem. Nyní mělo přijít jeho vykoupení, které se však asi úplně nedaří.

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

„Nejdříve ho čtyři policisté legitimovali, následně odešli, a když se za cca pět minut vrátili, tak už přišlo na řadu několik telefonátů a vše vyvrcholilo Feninovým zadržením,“ informovali jsme vás dopoledne, jak prý svědci pro Blesk.cz popsali nedávný Feninův údajný výstup v restauraci na Andělu, ke kterému prý byla přivolaná policie, která bývalého fotbalistu nakonec odvezla. „Opilý volal manželce, že se zabije,“ přidal další pozorovatel podrobnosti.

Tím však evidentně brikule známého rebela neskončily. Objevily se totiž i informace o zadržení v Německu, kde měl být Fenin obviněn ze sexuálního napadená. „Bývalý fotbalista Martin Fenin vycestoval s fanoušky Frankfurtu do Berlína, kde Eintracht hrál finále německého poháru s Lipskem. Po zápase, který skončil 2:0 pro Lipsko, se Fenin dostal do problémů se zákonem. Ve fastfoodovém řetězci ho jedna žena obvinila ze sexuálního napadení. Někdejší hráč Slavie či Teplic nyní Expresu popsal, jak celý incident proběhl. ´Byla to tlustá ženská a řekl jsem jí, že by měla jít pro permici do fitka, a ne čekat o půl druhé v noci na hamburger,´ řekl Fenin, kterého policisté drželi do té doby, než mu ujel vlak do Prahy!“ informoval server Expres.cz.

„Šel jsem do Mekáče a ve frontě přede mnou byla taková hodně silná paní. Otočila se na mě a řekla, ať na ni nedorážím. Já jí odpověděl, že by měla spíše stát frontu na permici do fitka, než aby v půl druhé ráno čekala na hamburger a hranolky s majonézou,“ vysvětloval Fenin. Vše vyvrcholilo až zadržením ze strany německé policie, „Oni mě vysvlékli do trenek a čekali. Musel jsem vyházet peníze z kapes. V sedm ráno mi jel vlak do Prahy a pět minut poté, co odjel, mi řekli, že už můžu jít. Na další vlak jsem čekal do večerních hodin.“

Na velkou nápravu známého rebela to tedy zatím ani zdaleka nevypadá…

OKTAGON vedení si za projektem stojí

„Za každým naším projektem je vždy nějaká zpráva a nějaký jasný smysl. Asi není potřeba nějak blíže vysvětlovat, že fotbal má v Německu obrovskou komunitu. Martin nám pomáhal s kontakty ve Frankfurtu, protože se známe a v tomhle nám hodně pomohl. Postupně jsme tedy začali přemýšlet o tom, že by mohl být tou osobností, která nám pomůže propíchnout další bublinu. On na to řekl, že mu to přijde zajímavé.

Samozřejmě v Čechách jeho chování hodně rezonuje, ale tento projekt je primárně cílený na Německo a německý trh. Když jsme s tímhle nápadem přišli do Bildu a říkali jsme jim o tom, tak z toho bylo všichni nadšení, že je to skvělý nápad. Prý to bude mít čísla a rozhodně to bude rezonovat. Věříme, že podobný projekt dokáže přinést více pozornosti k MMA,“ vysvětlil Ondřej Novotný minulý rok na tiskové konferenci, že projekt samozřejmě slouží k tomu, aby se hlavně v Německu k MMA podařilo přitáhnout i fotbalové fanoušky, kterých je u našich sousedů nepočítaně.

Jak vznikla spolupráce mezi Feninem a OKTAGONem?

„Když OKTAGON poprvé v červnu udělal turnaj ve Frankfurtu, Ondra Novotný mě poprosil, jestli se můžeme sejít, že bych jim mohl pomoct s kontakty. Přišel jsem za nimi na hotel a říkal si: bomba, super, rád pomůžu. Vůbec jsem nečekal, že to na mě vybalí,“ vysvětlil Fenin pro iDNES.cz, jak vlastně vzniklo spojení značek OKTAGON a Fenin.

„Na první dobrou jsem jim řekl, že to v žádným případě neexistuje, že se po… Ale oni mě tak dlouho hlodali a navíc manželka mi řekla, že bych byl debil, kdybych to neudělal. Uvědomil jsem si, že když byl člověk někdy profesionálním sportovcem, adrenalin mu po konci kariéry chybí. Každý musí něco dělat. Kvitoval jsem, že si pomůžeme navzájem. Já dostanu do života zpátky svůj režim. A pak? Ze srandy jsem si říkal, že jestli mám dostat na držku někde v Barceloně nebo v Kozičce, ať mi za to radši zaplatí. Ať se natrénuju. Říkám to ze srandy. Vážně, opět se můžu stát profesionálním sportovcem!“

„Každý sportovec, který někdy něco hrál na úrovni… A já myslím, že jsem hrál na velké úrovni, tak peníze v jeho rozhodování nehrajou roli. Já s OKTAGONem nesmlouval ani o korunu. A sláva? Ta ano. Možná to někomu bude znít blbě, ale opravdu platí, že sejde z očí, sejde z mysli. A mít možnost být zase slavný… Lidi mě v Německu mají rádi. To je pro mě hnací motor,“ pokračoval Fenin, který je samozřejmě pro OKTAGON skvělým tahem. Právě skrze bývalou hvězdu se totiž může skvěle propojit MMA svět s tím fotbalovým, který má v Německu obrovskou tradici, takže je šance, že se část těchto fanoušků podaří přilákat k bojovým sportům.


1 komentář na “Brikule v Německu! Fenin urazil „silnou paní“ a byl obviněn ze sexuálního napadení?”

  1. Pingback: Další posila pro welterovou váhu OKTAGONu! | MMA Shorties

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *