Tereza Bledá hodnotí svůj poslední výkon! Kdy by se mohla vrátit do boje?

Bledá

UFC premiéra Tereze Bledé bohužel vůbec nevyšla. Už před zápasem jí totiž zradila hlava, což se pak odrazilo i na samotném souboji, který bohužel skončil tvrdým ukončením. Druhý zápas však nabídl naprosto odlišnou podívanou. Bledá si totiž sebevědomě chodila pro takedowny, které využila ke kontrole, ale také k úderům a pokusům o submise, skrze které jasně bodovala. Jak svůj výkon zhodnotila sama Tereza a kdy bychom jí mohli vidět zpět v boji?

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

„Myslím si, že tenhle výkon byl o něco lepší než ten, který jsem předvedla v Contenderu, když jsem bojovala o UFC smlouvu. V Contenderu to bylo hlavně o kontrole, protože jsem si chtěla být jistá, že vyhraju. V posledním zápase jsem se samozřejmě také snažila o kontrolu, ale zároveň jsem se opravdu snažila ten souboj ukončit, což se mi nepovedlo jen kvůli tomu, že soupeřka byla opravdu tvrdá a houževnatá. Obecně to byl prostě lepší výkon než v Contenderu,“ hodnotila Bledá na tiskové konferenci.

„Jsem hodně mladá, takže se zaměřuji na to, abych se pořád zlepšovala. Nechci zápasit každé tři měsíce, ale spíš jednou za půl roku, díky čemuž se budu moct na každý zápas opravdu dobře připravit. Chci se před každým zápasem naučit něco nového a zlepšovat se. Dám si teď lehkou pauzu na vyléčení těla a poté naskočím zpět do tréninku. Budu se učit nové věci a za půl roku se vrátím silnější a lepší,“ prozradila také Bledá, kdy by se chtěla vrátit zpět do boje.

  

Bledá reaguje na nejdůležitější výhru prozatímní kariéry

„Nikdy v životě jsem nebyla šťastnější,“ rozplývala se Tereza Bledá po vyhlášené výsledků v rozhovoru s UFC veteránem a nyní komentátorem Felderem. „Snažím se nebrečet. Jsem moc ráda, že jsem konečně vyhrála. Ukázala jsem alespoň část, z toho, co dovedu. Nebyl to však takový výkon, jaký bych si úplně přála. Já však takhle zápasím. Ne vždy je to pěkné na pohled, ale snažila jsem se přidat i postoj, na kterém jsem hodně pracovala. Od posledního zápasu jsem se zlepšila. Jsem moc šťastná.“

 

Tereza to tak má aktuálně v UFC 1:1. Důležité také je, že Bledá v posledním zápase působila mnohem sebevědomějším dojmem, než tomu bylo v premiérovém zápase, kde jí bohužel zradila hlava. Nyní si šla Tereza jasně za svým a v podstatě soupeřce nedala šanci. „Matchmakeři tenhle zápas udělali, aby obě bojovnice otestovaly. Je to souboj stylů a je zajímavé sledovat, kdo si prosadí svou,“ komentovali UFC veteráni přímo u klece. Nakonec si jasně prosadila svou právě Tereza, která si tak veze domů první UFC výhru, na které nyn může stavět svou další kariéru.


1 komentář na “Tereza Bledá hodnotí svůj poslední výkon! Kdy by se mohla vrátit do boje?”

  1. Pingback: VIDEO: Zápasník přišel na turnaji GLORY o zuby! Ránu schytal i rozhodčí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *