Trenér André Reinders reaguje na první a hodně důležitou UFC výhru Bledé

Reinders

Bývalá OKTAGON šampionka Tereza Bledá má za sebou druhý UFC zápas, který dopadl na výbornou. Bledá totiž své soupeřce dominovala a nakonec si došla pro jasné vítězství na body. V souboji byl vlastně jen jeden krizový moment. Ve třetím kole totiž Fernandes, která věděla, že na bodech ztrácí, rozjela hodně tvrdou salvu úderů, s čímž se však Bledá zkušeně vypořádala a nakonec si znovu prosadila svou.

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

„Důležité vítězství pro Terezu Bledou, kdy přesvědčila všechny pochybovače a hlavně sama sebe, že na tuhle (tu nejvyšší) úroveň má. Mladá holka, která si plní své sny, která investuje veškerou svou energii a prostředky, aby si ty sny plnila a stala se tou nejlepší bojovnicí na světě. Ve svých 21 letech je teprve na začátku kariéry, ale už na tom největším pódiu světa. Jestli si to někdo zaslouží, tak je to ona. A já jsem přesvědčený, že v ní máme budoucí šampiónku. Užívej ten nejkrásnější pocit na světě Terko, pocit vítězství.

Díky všem, kteří ji pomohli a pomáhají na její cestě. Našim trenérům Stachovi, Šebákovi, Tichotovi a Novákovi. Také tréninkovým partnerkám Částkové a Wrzecionkové. které vždy ochotně pomohly. Mentálnímu koučovi Jelínkovi, který je Tereze velkou podporou a Marku Baronovi, který ji je vždy oporou,“ reagoval André Reinders na svém IG profilu, který tak skrze Bledou získal pro svůj tým cennou výhru.

  

Bledá reaguje na nejdůležitější výhru prozatímní kariéry

„Nikdy v životě jsem nebyla šťastnější,“ rozplývala se Tereza Bledá po vyhlášené výsledků v rozhovoru s UFC veteránem a nyní komentátorem Felderem. „Snažím se nebrečet. Jsem moc ráda, že jsem konečně vyhrála. Ukázala jsem alespoň část, z toho, co dovedu. Nebyl to však takový výkon, jaký bych si úplně přála. Já však takhle zápasím. Ne vždy je to pěkné na pohled, ale snažila jsem se přidat i postoj, na kterém jsem hodně pracovala. Od posledního zápasu jsem se zlepšila. Jsem moc šťastná.“

 

Tereza to tak má aktuálně v UFC 1:1. Důležité také je, že Bledá v posledním zápase působila mnohem sebevědomějším dojmem, než tomu bylo v premiérovém zápase, kde jí bohužel zradila hlava. Nyní si šla Tereza jasně za svým a v podstatě soupeřce nedala šanci. „Matchmakeři tenhle zápas udělali, aby obě bojovnice otestovaly. Je to souboj stylů a je zajímavé sledovat, kdo si prosadí svou,“ komentovali UFC veteráni přímo u klece. Nakonec si jasně prosadila svou právě Tereza, která si tak veze domů první UFC výhru, na které nyn může stavět svou další kariéru.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *