Je to tam! Šťastná Tereza Bledá reaguje na první UFC triumf

Bledá

Máme za sebou další UFC turnaj, která nabídl i zápas Terezy Bledé. Premiéra v lize mistrů sice nevyšla podle představ, protože došlo k tvrdému ukončení, ale na druhý pokus to přeci jen dopadlo. Tereza totiž soupeřce dominovala v podstatě celý zápas a nakonec si odnesla jasné vítězství na body, ze kterého samozřejmě byla náležitě šťastná.

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

Tereza šla do zápasu s jasným plánem soupeřku dostat na zem a tam jí kontrolovat, což se skvěle dařilo. Bledá navíc ke kontrole přidala i paletu úderů a pokusů o submise, kterým musela Brazilka vzdorovat. Jediný krizový moment přišel ve třetím kole, kdy Fernandes rozjela tvrdou salvu úderů, na kterou však Bledá našla odpověď skrze skvěle načasovaný takedown, který potvrdil, kdo získá cenné vítězství.

„Nikdy v životě jsem nebyla šťastnější,“ rozplývala se Tereza Bledá po vyhlášené výsledků v rozhovoru s UFC veteránem a nyní komentátorem Felderem. „Snažím se nebrečet. Jsem moc ráda, že jsem konečně vyhrála. Ukázala jsem alespoň část, z toho, co dovedu. Nebyl to však takový výkon, jaký bych si úplně přála. Já však takhle zápasím. Ne vždy je to pěkné na pohled, ale snažila jsem se přidat i postoj, na kterém jsem hodně pracovala. Od posledního zápasu jsem se zlepšila. Jsem moc šťastná.“

 

Tereza to tak má aktuálně v UFC 1:1. Důležité také je, že Bledá v posledním zápase působila mnohem sebevědomějším dojmem, než tomu bylo v premiérovém zápase, kde jí bohužel zradila hlava. Nyní si šla Tereza jasně za svým a v podstatě soupeřce nedala šanci. „Matchmakeři tenhle zápas udělali, aby obě bojovnice otestovaly. Je to souboj stylů a je zajímavé sledovat, kdo si prosadí svou,“ komentovali UFC veteráni přímo u klece. Nakonec si jasně prosadila svou právě Tereza, která si tak veze domů první UFC výhru, na které nyn může stavět svou další kariéru.


2 komentáře na “Je to tam! Šťastná Tereza Bledá reaguje na první UFC triumf”

  1. Pingback: Jako film o Rockym! Zápasníci reaguji na šílenou bitvu Cannoniera s Vettorim

  2. Pingback: Takovou chybu nemůžete udělat! Reakce na přešlap rozhodčího Petersona

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *