Johnny Walker reaguje na kritiku od Dany Whitea! Co by udělal jinak?

Walker White

O hlavní před-zápas nedávného UFC turnaje se postaral souboj polo-těžkých vah Johnny Walker vs Anthony Smith, od kterého se očekávalo hodně atraktivní podívaná. Hlavně Walker totiž vyniká dost neortodoxním stylem, který zahrnuje všemožné kopy, otočky a naskočené techniky. Ty však tentokrát využíval jen minimálně a místo toho předvedl hodně kontrolovaný výkon, čímž UFC prezidenta Whitea evidentně moc nepotěšil.

Jiří Procházka reaguje na Clash of the Stars a účast bojovníka Růžičky

„Vysílali jsme na ABC, což je vždy hodně speciální. Walker sice úplně nedoručil, i když vyhrál. Dostal šanci zazářit, ale nevyužil jí. Má však výhru, o což tady jde. Almeida, Garry, Ulberg a další však udělali přesně to, co se od nich čekalo. Je jasné, že Walker čelil hodně houževnatému a nebezpečnému soupeři. Smith však byl evidentně v problémech. Od prvního kola byl v podstatě bez nohy. Johnny se do něj však naplno nepustil. Nikdy se nepokusil doručit ukončení. Bojoval hodně takticky a opatrně, aby vyhrál, což se podařilo,“ reagoval Dana White s nespokojeným výrazem na tváři.

Samozřejmě se čekalo, že uvidíme ukončení, ale nakonec jsme byli svědky hodně opatrného souboje, ve kterém Smith jasně tahal za kratší konec. Na jednu stranu je to však dobře, protože v souvislosti s tímto soubojem se mluvilo o možném vyzyvateli pro šampiona Hilla. Ani jeden z borců však nepředvedl zářivý výkon, takže jasným titulovým vyzyvatelem i nadále zůstává Jiří Procházka, na kterého tak bude muset Hill do září/října počkat, protože vlastně není nikdo jiný, s kým by mohl jít.

Walker a jeho reakce 

„Kdybych přeci jen trochu šlápl na plyn, tak bych Smitha ukončil. Mohl jsem to ukončit, ale prostě jsem v tu chvíli nechtěl. Užíval jsem si ten zápas. Chtěl jsem vidět, co mi Anthony nabídne. Je však pravda, že ke konci už v podstatě jen přežíval, takže jsem se do něj mohl pustit. V tom třetím kole se to rozhodně nabízelo, ale měl jsem málo času. Uznávám, že jsem se měl probudit dřív a chopit se šance. Asi jsem si však říkal, že mi to stačí a že nebudu zbytečně riskovat. Proto jsem nedoručil ukončení,“ souhlasil Walker s UFC prezidentem, že souboj mohl ukončit.

Smith měl totiž už od prvního kola zničené nohy, takže byl relativně snadný cíl. Walker si však v důležitém zápase nechtěl zbytečně naběhnout, což je pochopitelné. Prezidenta tím však nepotěšil.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *