„Rozleželo se mi to v hlavě,“ přiznal Vémola a přeci jen změnil názor

Vémola

Karlos Vémola se sice po prohře s Patrikem Kinclem nechal slyšet, že už se do střední váhy nevrátí, protože náročným hubnutím mučí své tělo a vystavuje tak své okolí zbytečnému stresu, ale i přesto po expresní výhře nad Langerem, kterého ukončil za pouhých 7 sekund, rivala vyzval znovu. Na koni roku by rád doručil trilogii, která by klidně mohla být největším zápase v historii scény. Zprvu čekal spíše negativní odpověď, ale nakonec přeci jen změnil názor.


 

Už víme, jak je to s Mikuláškem! OKTAGONu došla trpělivost a přišel přísný trest

„Já jsem přesvědčený o tom, že to Patrik Kincl vezme. Znám totiž Ondru Novotného, který má skvělé vyjednávací schopnosti. Myslím si, že si všichni uvědomujeme, že se můj konec opravdu neúprosně blíží, že je to za rohem, takže to bude teď a nebo nikdy.

Navíc je to největší možný zápas, který nyní můžeme udělat. Máme to mezi sebou 1:1, takže nic většího do O2 Arény není. Je to velký zápas pro OKTAGON, pro mě a určitě i pro Patrika. On měl přeci jen letos jen jeden zápas. Já už jsem měl 4. Kolem našeho zápasu byl největší humbuk a myslím si, že to pro něj byl životní souboj. Nikdy se o ničem víc nemluvilo, takže si myslím, že tu trilogii vezme.
       

Byl bych velice překvapený, kdybych se pletl. Myslím si, že už jsem v tom sportu nějaký pátek, takže na to mám dobrý odhad. Jsem si skoro jistý, že to vezme,“ rozpovídal se Karlos Vémola během svého živého vysílání s fanoušky.

Původně přitom Terminátor tvrdil, že to rival stejně určitě nevezme, „No, malinko se mi to rozleželo v hlavě. Viděl jsem to jinak. Když se však nad tím zamyslím a i jsem se o tom bavil s pár lidmi v gymu, tak je pravda, že Kincl úplně neměl štěstí na soupeře. Bryczek mu odešel a nikdo další tam moc není. Zápas s Čepem bude zajímavý, ale myslím si, že na to je čas příští rok. I on určitě bude chtít lidem dokázat, že mě dokáže znovu porazit.“

Trilogii je opravdu nakloněný i Patrik Kincl, ale má hned 2 velké podmínky, které budou muset OKTAGON a Vémola splnit.
      

Kincl si stanovil jasné podmínky

„Co by mě hnalo do odvety? Když se zamyslím, tak jsem v průběhu kariéry neměl jedinou odvetu a nyní je na stole trilogie. Je to zajímavé. Nevím jestli je to hlavní věc, ale asi jo. Původně to byla hlavní věc, že jsem si řekl, že do toho půjdu. Jsou to peníze.

Mám určitý kontrakt, kde s tím nejde hnout. S Vlastem bych šel podle kontraktu, ale pokud bych měl někomu darovat trilogii, tak bych to chtěl mít zaplacené o dost lépe, než je nyní v kontraktu. Vím totiž, že Karlos si za naší odvetu řekl raketu a dostal jí, takže to by bylo velké slovo do pranice. 
     

Čím více však o tom přemýšlím, tím více je tam i motivace. Nechci se totiž dostat do fáze kariéry, kdy budu brát zápasy za peníze. Nikdy to tak nebylo, byť tady kolovaly různé fámy, ale vždy to pro mě bylo o tom sportu. Bojím se, aby se to pak nezlomilo.

Hledám si v tom motivaci toho, že chci předvést lepší výkon, než tomu bylo v posledním zápase, což by neměl být problém, což je na tom dobré. Myslím si, že mohu dát ruku do ohně za to, že neuvidíte to samé, co se stalo na jaře. To je moje motivace – vypustit tu šelmu z vodítka a ideálně zápas ukončit před limitem. 
     

To je asi vše. Kdybych to shrnul, tak nevybírám z dobré ani špatné možnosti. Oba zápasy jsou dostatečně zajímavé a velké. To je asi nejlepší pozice pro mě, OKTAGON i pro vás fanoušky. Když jsem dělal anketu, tak jsem se díval, že je to u vás hodně vyrovnané. Nemohu vyhovět všem, ale rozhodně se k drtivé většině neotočím zády,“ vysvětlil Patrik Kincl na svém YouTube kanále, že je souboji s Vémolou otevřený, ale že si za něj chce nechat pořádně zaplatit.

Kromě peněz chce šampion také zaručit, že Vémola splní váhu, Po odvetě poté, co z té klece utekl, se vyjadřoval v tom smyslu, že se střední váhou úplně končí. To byl také důvod, proč jsem ho úplně pustil z hlavy. Najednou je tady však tato výzva. Jediné, co mě aktuálně zajímá, je, zda udělá váhu. Štve mě čekat pod jara na termín zápasu, který bude prosinec, a pak neudělá váhu a já přijdu o zápas a budu zápasit jednou ročně? To se mi opravdu nechce. Chtěl jsem být letos aktivnější a dát minimálně 3 zápasy. To se nepovedlo. Zkusím si spravit chuť ten příští.
     

Bohužel asi nemám tak silnou pozici jako Karel, abych si houkl o zápas a byl mi nabídnut. Řešil se říjen, ale to jsem odmítl skrze UFC zápas Davida Dvořáka, který byl důležitý. Ten se nakonec zranil, takže na to nedošlo. Když jsem dostal nabídku na Bratislavu, tak bych nastoupil, ale nevyšel soupeř. Nyní čekám na O2 Arénu. Pro mě by bylo nejhorší, kdyby soupeř neudělal váhu a já jsem měl jeden zápas za rok. To je moje aktuální vyjádření.“

Pomyslný míč je tedy nyní na straně OKTAGONu a Vémoly. OKTAGON totiž musí navrhnout zajímavé finanční podmínky a Vémola zaručit, že splní váhu, což se vlastně zaručit nedá, ale dá se tomu jít naproti. Například by se mohl stanovit nějaký protokol s milníky, tedy že by Vémola musel mít v určitou dobu před zápasem určitou váhu, čímž by se zabránilo tomu, že bude den před zápasem shazovat neuvěřitelnou porci kil, kde pak hrozí, že se tělo sekne, zkolabuje nebo se objeví jiný problém. Do toho se sice Terminátorovi asi nebude chtít jít, protože nedávno vysvětloval, proč tolik hubne až na poslední chvíli, ale pokud zápas s rivalem tak moc chce, tak mu možná nic jiného nezbyde.

Co chceš vidět?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...
    

Co nás čeká?

4.11. Manchester – OKTAGON 48

Aby vs Garcia – titulová bitva v rámci muší váhy

Finále OKTAGON Výzvy Anglie vs Irsko

Askham vs Doussis

Quickenden vs Smith

Austin vs Mysiala

Rock vs Pokorný

Wanliss vs Bahník

Yousaf vs ? 

Carthwright vs Račić

Lohoré vs Surdu

Chadwick vs Úškrt
 

18.11. Kolín nad Rýnem – OKTAGON 49

Moeil vs Todev o titul těžké váhy

Eckerlin vs Apollo

Engizek vs ?

Ilbay vs Fry

Eckerlin vs ?

Dyrschka vs ?

9.12. Ostrava – OKTAGON 50

Lengál vs Bark

Kuzník vs Hosseinpour

Bartl vs Lewis

Široký vs ?

Raška vs ?

Roušal vs ?

 

29.12. Praha – OKTAGON 51 

Veličković vs Michailidis – Finál Tipsport Gamechanger

 


15 komentářů na “„Rozleželo se mi to v hlavě,“ přiznal Vémola a přeci jen změnil názor”

 1. Pingback: „NA OSTŘÍ NOŽE“, které rozzuřilo Lengála! Co na sebe prozradili Baláž se Šindelářem?

 2. Pingback: Chybující Vašek Mikulášek reaguje na suspendaci a vyhazov z OKTAGONu

 3. Pingback: "Dobrá otázka, zeptejte se jeho," reagoval Novotný na dotaz, kdy uvidíme hvězdu v akci

 4. Pingback: Organizace KSW hlásí hodně zajímavé ztráty velkých jmen! Šance pro OKTAGON?

 5. Pingback: Nevěřící Keita zpochybňuje velkorysé gesto rivala Sanikidzeho, který uvolnil titul

 6. Pingback: Boris Marhanský vysvětluje, proč má aktuálně Mikulášek do RFA dveře zavřené

 7. Pingback: Bludy a zlost? Vašek Sivák reaguje na kauzu svého možného soupeře Růžičky

 8. Pingback: Dotčený Mikulášek reaguje na promotéra Marhanského, který ho nechce do RFA

 9. Pingback: Vémola přiznává, kvůli kterému soupeři by se klidně vykašlal na rivala Kincla

 10. Pingback: Dana White se ostře opřel do "šmejdů" z USADA! Zároveň hrozí soudem a požaduje omluvu

 11. Pingback: Ponížený Jarda Kotlár vysvětluje, proč prchl z rozhovoru s Datlem | MMA Shorties

 12. Pingback: Mikulášek má za to Müller zahrál? Procházkův trenér mluví o neomluvitelném incidentu

 13. Pingback: Zajímavé srovnání! Která organizace má nejvyšší úspěšnost ukončení? OKTAGON před UFC! | Shorties

 14. Pingback: Asi to dává smysl! Bývalý šampion Israel Adesanya se loučí s MMA světem | Shorties

 15. Pingback: Vašek Sivák ukázal na hodně zajímavého elitního soupeře! Má to však háček

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *