Dotčený Mikulášek reaguje na promotéra Marhanského, který ho nechce do RFA

Mikulášek Marhanský

Po konci Vaška Mikuláška v OKTAGONu, odkud byl propuštěn kvůli poslednímu incidentu na turnaji OKTAGON 47, se hodně řeší, jakou cestou se vlastně nyní Baba Jaga vydá. Zaznívaly samozřejmě možnosti, jako je Clash of the Stars a nebo RedFace, ale do úvahy připadlo i RFA. Promotér Marhanský se však vyjádřil v tom smyslu, že aktuálně o Vaška nemá zájem, což samozřejmě nezůstalo bez odpovědi.


 

„Rozleželo se mi to v hlavě,“ přiznal Vémola a přeci jen změnil názor

„V tuhle chvíli pro nás Vaškův příchod téma určitě není. Upřímně říkám, že ho mám moc rád, známe se hodně dlouho. Ale nemyslím si, že by teď mohl být přínosem pro naši organizaci,“ reagoval pro Kaocko.cz promotér Boris Marhanský na novinky ohledně Mikuláška.

Důvod je poměrně jasný – v RFA totiž působí právě zmíněný Jakub Müller, jehož služeb si organizace cení, „Jakub Müller je skvělý rozhodčí i trenér. Má u nás hned několik svých zápasníků. Jelikož se Vašek dostal konfliktu právě s ním, nebylo by asi dvakrát vhodné, abychom mu teď nabízeli smlouvu. Mít je oba pod jednou střechou by nejspíš nedělalo dobrotu. Kdybych si musel vybrat, tak vážně kvalitní rozhodčí, s nímž nejsou spojeny žádné skandály, bude pro mě vždycky nejvíc.“

Müller už například odmítl působit na akci, na které bude Tadeáš Růžička bojovat o titul, takže upsáním Mikuláška by mohlo dojít na to, že by Jakub v RFA přestal působit úplně. 
  

Mikulášek reaguje

„Nechci se vyjadřovat k momentální kauze, ale k tomu, co o mně řekl majitel jiné organizace. Vzpomínám si, když mi moje manažerka volala a ptala se mě, jestli bych se nemohl sejít s nějakým pánem a pomoct mu. Já jsem to samozřejmě přijal a dostal jsem nesmyslnou, opravdu pohádkovou nabídku. To klidně přiznám. Zůstal jsem však věrný OKTAGONu. 

V konečné fázi si pak přečtu, jak o mně někdo mluví jen kvůli tomu, že u nich někdo pracuje a dělá tam rozhodčího. Frajer mě ještě shodí místo toho, aby se mě zastal, když už nic. Docela se mě to dotýká. Nejde mi o to, že bych v té organizaci chtěl zápasit, ale jde mi o to, jak se ten člověk zachoval. Přeju mu jen to nejlepší. Doufám, že ještě strašně dlouho vydrží, že třeba bude ještě bojovat tak měsíc dva než to položí,“ reagoval Mikulášek na svém IG profilu, kterého se slova Marhanského evidentně dotkla.
   

RFA v minulosti oslovilo celou řadu bojovníků, kteří byli nějak spojení s organizací OKTAGON MMA. Byl mezi nimi evidentně i Mikulášek, který údajně dostal hodně lákavou nabídku, ale tu se rozhodl odmítnout a místo přestupu i nadále zůstal v OKTAGONu.

Dá se tedy očekávat, že po Mikuláškovi se nyní doslova vrhnou bizarní organizace Clash of the Stars a RedFace, kde si Vašek s minimem úsilí případně přijde na moc hezké peníze. Svou osobností navíc do takového konceptu jistě zapadne a možná nakonec bude spokojenější a najde tak novou cestu. Jisté je, že ještě ani zdaleka neřekl poslední slovo.

Kam Mikulášek podle vás zamíří?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *