Boris Marhanský vysvětluje, proč má aktuálně Mikulášek do RFA dveře zavřené

Marhanský

K novinkám ohledně turnaje UFC 294, který během jednoho dne změnil oba hlavní taháky na možná ještě lepší zápasy, se dnes ráno přidala i organizace OKTAGON MMA, která stroze oznámila, že byl Vašek Mikulášek suspendován a propuštěn. Došlo tak na to, co mnozí předpovídali. Mikuláškovi nakonec srazil vaz poslední konflikt z turnaje OKTAGON 47, kde se dostal do křížku s rozhodčím a trenérem Jakubem Müllerem, kterého měl fackou srazit k zemi. Baba Jaga tedy nyní bude muset hledat nové útočiště a zdá se, že do RFA jsou dveře zavřené.


 

„Rozleželo se mi to v hlavě,“ přiznal Vémola a přeci jen změnil názor

„V tuhle chvíli pro nás Vaškův příchod téma určitě není. Upřímně říkám, že ho mám moc rád, známe se hodně dlouho. Ale nemyslím si, že by teď mohl být přínosem pro naši organizaci,“ reagoval pro Kaocko.cz promotér Boris Marhanský na novinky ohledně Mikuláška.

Důvod je poměrně jasný – v RFA totiž působí právě zmíněný Jakub Müller, jehož služeb si organizace cení, „Jakub Müller je skvělý rozhodčí i trenér. Má u nás hned několik svých zápasníků. Jelikož se Vašek dostal konfliktu právě s ním, nebylo by asi dvakrát vhodné, abychom mu teď nabízeli smlouvu. Mít je oba pod jednou střechou by nejspíš nedělalo dobrotu. Kdybych si musel vybrat, tak vážně kvalitní rozhodčí, s nímž nejsou spojeny žádné skandály, bude pro mě vždycky nejvíc.“

Müller už například odmítl působit na akci, na které bude Tadeáš Růžička bojovat o titul, takže upsáním Mikuláška by mohlo dojít na to, že by Jakub v RFA přestal působit úplně. Přední domácí organizace si tedy může Mikulášek na nějakou dobu škrtnout, tak uvidíme, jakou cestou se vydá. 
  

Mikulášek rozhodnutí OKTAGONu respektuje

„Děkuji všem za ty roky srandy. Myslím, že není třeba nijak mlžit. Ano, moje cesta v organizaci OKTAGON MMA skončila mou chybou. Tak moc jsem chtěl sednout na ten vlak, ve kterém jsem seděl, ale bohužel jsem dělal chybu za chybou jednu vedle druhé.

Prostě jsem nezvládl některé věci. Jen prosím, nyní můžete ukázat prstem a říct, že jsem ten zlý feťák z OKTAGONu. Děkuji všem z OKTAGONu za vše. Lituji, že jsem na organizaci hodil špatné světlo. Poslední dobou se naučil loučit a jít dál. Nemohu vinit nikoho, jen sebe. Upřímně však ničeho nelituji. Vše bych udělal stejně. Bylo to krásné a věřím, že jsem občas lidem vykouzlil úsměv na tváři,“ reagoval Vašek na svém IG profilu.

Dá se očekávat, že po Mikuláškovi se nyní doslova vrhnou bizarní organizace Clash of the Stars a RedFace, kde si Vašek s minimem úsilí případně přijde na moc hezké peníze. Svou osobností navíc do takového konceptu jistě zapadne a možná nakonec bude spokojenější a najde tak novou cestu. Jisté je, že ještě ani zdaleka neřekl poslední slovo.

Kam Mikulášek podle vás zamíří?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


1 komentář na “Boris Marhanský vysvětluje, proč má aktuálně Mikulášek do RFA dveře zavřené”

  1. Pingback: Legendární Monster Kníže se vrací! Prověří ho šampion IAF!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *