Už víme, jak je to s Mikuláškem! OKTAGONu došla trpělivost a přišel přísný trest

Mikulášek OKTAGON

V neděli jsme vás informovali o konfliktu mezi Vaškem Mikuláškem a trenérem/rozhodčím Jakubem Mullerem, ke kterému došlo na turnaji OKTAGON 47 v Bratislavě. Verze obou stran, jak se incident odehrál, se sice výrazně lišily, ale bylo jasné, že došlo ke zbytečnému konfliktu, který možná bude mít ještě dohru. A evidentně také měl. OKTAGON totiž situaci kolem problémového Mikuláška stručně a jasně rozsekl.


 

A proto je UFC jednička! Vlk Chimaev má náhradu a vám spadne brada

„Byla to jízda, ne?! Nikdy bych nevěřil, jak moc enegrie mi to dalo. Nikdy nebudu litovat ničeho. Prostě jsem si rozdal špatné karty! A teď dám asi x lidem to, co tak moc chtěli. Děkuji všem, co se mnou stáli! Drželi! A měli mě rádi!

Jsem, jaký jsem a vždycky přiznám chyby! Mrzí mě, co vše jsem nedokázal splnit. Mrzí mě, kolik problémů jsem udělal! Jako vše, i za své hlouposti si musím odnést jakoukoliv cenu! Děkuji, že jste byli se mnou. Nikdy nezapomenu, jak krásné to bylo. Děkuji lidem, co mi dali šanci a mrzí mě, že jsem vás zklamal,“ umístil Vašek Mikulášek na svůj IG profil vzkaz, který zněl jako jasné loučení. 

  

Někteří fanoušci už dlouho upozorňovali na to, že výkony a chování, které Mikulášek předvádí, se neslučují s elitní organizací, jakou se OKTAGON MMA snaží být. Vedení tak bylo jistě postaveno před hodně náročnou volbu. Ano, kolem Mikuláška byla, je a asi bude velká kontroverze, ale zároveň šlo o jméno, které neuvěřitelně táhlo a prodávalo. Poměry toho, co OKTAGON z Mikuláška má a co Mikulášek OKTAGONu pomyslně bere, se však nejspíš změnily.

Ještě na turnaji OKTAGON 46 Ondřej Novotný vysvětloval, že je sice Mikulášek komplikovaná osoba, ale že se k organizaci vždy choval fér a vlastně neudělal nic, za co by měl přijít přísný trest. „Venca je pro nás speciální člověk a zatím neudělal nic tak strašného, abych řekl, že končíme. Byť chápu, že po tom mnoho lidí volá,“ reagoval Ondřej Novotný přes měsícem na turnaji OKTAGON 46 pro iDNES.cz na dotaz, zda má Mikulášek navzdory posledním událostem dveře do OKTAGONu stále otevřené. 

   

Jenže já jsem tvrdohlavý a Venca se k nám vždycky choval maximálně fér, zůstal na naší straně. A i když má za sebou nějaké průsery, nevím o ničem, co by ho mělo diskvalifikovatJá jsem mu v září po Fabriqu volal s velkou obavou o jeho duševní zdraví, protože je, jaký je. Měl jsem regulérní strach. Samozřejmě je to na hraně, o čem mluvíte, a my se o tom interně bavíme. Jen prostě nechceme nad těma klukama lámat hůl. Nechci být ten, kdo zapříčiní ještě horší situaci. Samozřejmě všechno má své limity.“

   

No, to už se evidentně změnilo. „Václav Mikulášek byl suspendován a propuštěn z OKTAGON MMA,“ zní totiž na OKTAGON X profilu stroze.

Mikulášek tedy v OKTAGONu končí a dá se tedy očekávat, že se teď o něj doslova poperou bizarní organizace Clash of the Stars a RedFace, kde by klidně mohl ještě udělat velkou kariéru a vydělat více peněz, než v rámci profesionálního působení.


11 komentářů na “Už víme, jak je to s Mikuláškem! OKTAGONu došla trpělivost a přišel přísný trest”

 1. Pingback: Terminátor má vir?! Vémola překvapivě chválí "lepšího" Kincla a uznává jeho kvality

 2. Pingback: "Rozleželo se mi to v hlavě," přiznal Vémola a přeci jen změnil názor | Shorties

 3. Pingback: Konec čistého sportu?! Conor McGregor pohřbil anti-dopingový program USADA

 4. tento idiot mal uz davno byt z Oktagonu prec. Uplne primitivny blbecek, vie iba faulovat, nariekat, stazovat sa a spravat sa ako male 5 rocne decko. Uz ten jeho faul v boxerskom zapase s Borarosom bol za hranou, celkovo to jeho vystupovanie je za hranou. Ja nechapem ludi, ako je Ondro a Palo, ze nevidia na niekom, ze je curak po kazdej stranke a nechaju to dojst az k takemuto konfliktu

  1. Idiot si ty ! Vem rukavice zavolej mu a pak mluv ty trole vyjebany. Píšeš hovna pod každý článek. 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 5. Pingback: Prokousnutý biceps! Marpo vysvětluje, jak rozhodně neútočil, ale naopak byl ošklivě napaden

 6. Pingback: To asi Volkanovski neuslyší rád! Khabib reaguje na změnu soupeře pro Islama

 7. Pingback: VIDEO: Zápas nebude? Dillon Danis trefil Logana Paula z velké blízkosti přímo do obličeje | Shorties

 8. Pingback: Paul reaguje na to, že mu Danis mrštil mikrofon do obličeje! Jak to bude se zápasem? | Shorties

 9. Pingback: Dana White se ostře opřel do "šmejdů" z USADA! Zároveň hrozí soudem a požaduje omluvu

 10. Pingback: Hlavní právník UFC líčí, jak agentura USADA nechutně zneužila Conora McGregora

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *