Chybující Vašek Mikulášek reaguje na suspendaci a vyhazov z OKTAGONu

Mikulášek

Organizace OKTAGON MMA v podstatě byla přinucena ke kroku, po kterém mnozí volali dlouhou dobu. Vedení totiž suspendovalo a vyhodilo Vaška Mikuláška, kterého bohužel v poslední době provázela jedna kontroverze za druhou. Pomyslnou poslední kapkou byl evidentně konflikt na turnaji OKTAGON 47, o kterém jsme informovali. OKTAGON při oznámení novinky moc sdílný nebyl, což se však nedá říct o Mikuláškově reakci.


 

„Rozleželo se mi to v hlavě,“ přiznal Vémola a přeci jen změnil názor

„Václav Mikulášek byl suspendován a propuštěn z OKTAGON MMA,“ oznámila organizace OKTAGON MMA na svém X profilu a potvrdila tak, že Mikulášek už nadále není bojovníkem OKTAGONu.

Jak reagoval Mikulášek? „Děkuji všem za ty roky srandy. Myslím, že není třeba nijak mlžit. Ano, moje cesta v organizaci OKTAGON MMA skončila mou chybou. Tak moc jsem chtěl sednout na ten vlak, ve kterém jsem seděl, ale bohužel jsem dělal chybu za chybou jednu vedle druhé.
 

Prostě jsem nezvládl některé věci. Jen prosím, nyní můžete ukázat prstem a říct, že jsem ten zlý feťák z OKTAGONu. Děkuji všem z OKTAGONu za vše. Lituji, že jsem na organizaci hodil špatné světlo. Poslední dobou se naučil loučit a jít dál. Nemohu vinit nikoho, jen sebe. Upřímně však ničeho nelituji. Vše bych udělal stejně. Bylo to krásné a věřím, že jsem občas lidem vykouzlil úsměv na tváři,“ reagoval Vašek na svém IG profilu.

Dá se očekávat, že po Mikuláškovi se nyní doslova vrhnou ostatní organizace. Ve hře je samozřejmě RFA, ale mnohem větší šanci asi mají bizarní organizace Clash of the Stars nebo RedFace, kde si Vašek s minimem úsilí přijde na moc hezké peníze. Svou osobností navíc do takového konceptu jistě zapadne a možná nakonec bude spokojenější a najde tak novou cestu. Jisté je, že ještě ani zdaleka neřekl poslední slovo.

Kam Mikulášek podle vás zamíří?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *