Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

Žralok

V návaznosti na poslední Clash of the Stars akci se mluvilo o možném souboji Benda vs Žralok, který však nakonec neuvidíme. Oba borci se sice přestřelovali, ale Karlos nakonec rozhodl, že s Patrikem nepůjde. Naštěstí se však našel jiný soupeř, také svalovec, který by měl být už příští týden oficiálně potvrzen. Žralok však ještě před zápasem a očekávanou tiskovou konferencí stihl menší konflikt, ve kterém se zastal důchodkyně, do které se prý pustil agresivní revizor.

Tadeáš Růžička vysvětluje, proč se ke kauze nevyjadřoval a nevyjádří

Sám Žralok na svém IG profilu sdílel, jak se dostal do konfliktu s revizorem, který pro dal důchodkyni facku za to, že u sebe neměla lístek, i když s ohledem na věk už může jezdit zdarma. Dokonce jí měl dát i blokovou pokutu ve výši 1 000 Kč, kterou prý Žralok zaplatil. Na videu níže se můžete podívat, že šlo o poměrně vyhrocenou situaci, ke které byla přivolaná i policie, která si prý nakonec odvezla revizora.

„Je vážně smutné a neuvěřitelné, co se tady děje. Přijela policie, kterou přivolal revizor, aby mi zase někdo nenadával do konfidentů. Policie mu vysvětlila, že paní má nárok na bezplatnou přepravu, i když u sebe nemá občanský průkaz. Mimochodem má paní doma nemocného manžela a jela mu pro léky. Místo toho, aby manželovi přivezla léky, tak dostane od revizora nafackováno a ještě jí tam bránil v pohybu a křičel na ní. Naštěstí to vidělo dost lidí a tou fackou se mimo jiné dopustil trestného činu výtržnictví,“ popsal Žralok zvláštní situaci.
 

Žralok vs Blahovský, kterému pomáhá i Vémola?

Zatím to sice nebylo oficiálně potvrzeno, ale dle indicií a našich zdrojů to vypadá tak, že se Žralok utká s Reném Balhovským, který původně vyzýval také Bendu. Souboj se však evidentně nedomluvil, takže nakonec možná dostaneme souboj borců, kteří od Bendy dostali košem.

Blahovský přípravu rozhodně nebere na lehkou váhu a naopak evidentně pracuje hlavně na postoji, který má na to, jakým množstvím svalů oplývá, skutečně obstojný. V přípravě mu navíc pomáhá i Karlos Vémola, který jistě přispěl celou řadou tipů ohledně boje na zemi. 

„Tvrdá dřina porazí talent. Děkuji, je to pro mě motivace s tebou trénovat,“ poděkoval Blahovský Vémolovi, který mu pomáhá v přípravě. Níže se například můžete podívat na pasovačku obou borců.
 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílený Rendys Elite Pro (@rendys97_ifbb_elitepro)

 O dalším Clash of the Stars turnaji, který už bude mít pořadové číslo 6, toho zatím moc nevíme. Do akce by však měl jít zmíněná Benda, Dostálová, Gelnárová a nebo MaxGreen se Zmijozelem.

Už příští týden nás však čeká tisková konference, kde se odhalí téma dalšího turnaje a hlavně jednotlivé dvojice, které asi budou hodně zajímavé.

Úvodní foto via FB Patrik Žralok


 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *