Legendární Overeem má zajímavou teorii, proč dnes tolik mladých „bojuje“ s pohlavím

Overeem

Legendární Alistair Overeem v minulosti proslul skvělými zápasy, ale také neuvěřitelnou formou, kterou prý získal díky konzumaci koňského masa, které si jistě „okořenil“ i dalšími dobrotami. Na podobných věcech si už však evidentně nepochutná. Nedávno totiž potvrdil, že končí kariéru a kompletně mění svůj životní styl, v návaznosti na což přišel s teorií, proč dnes tolik mladých lidí bojuje se svým pohlavím a identifikací.

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

„Maso vám neprospívá, má na vás negativní vliv,“ řekl Overeem v rozhovoru pro Lovin‘ Dubai. „Ano, chutná to výborně. I teď bych mohl jíst maso, ale prostě jsem se rozhodl, že ho jíst nebudu. Začal jsem dělat detoxikaci. Mám speciálního výživového poradce Juliana VanHovena. Když jsem ho potkal, okamžitě jsem věděl, že ten chlap má znalosti, takže jsme začali pracovat a já jsem začal brát tyto doplňky stravy v přiměřeně vysokých dávkách, které stačí brát nalačno, a po několika týdnech se můj jídelníček, moje chuť k jídlu změnila.

Obvykle jsem jedl steak v osm hodin ráno,“ pokračoval Overeem. „To byla taková standardní věc a pak jsem si říkal: ‚Jsem plný. Už to nechci jíst‘. Takže pak druhý den bylo o jedno jídlo méně. Jeden den jsem ho snědl a druhý den už jsem ho nechtěl jíst. Když jsem mluvil s Julianem, zeptal jsem se ho, co se děje. Už nechci jíst steak, ale chci ho jíst, protože chci mít svaly, a on řekl: ´Měl jsi v těle parazity. Dali jsme ti doplňky stravy, začni detoxikovat své tělo´. A ty doplňky stravy jsou prostě obyčejné mořské řasy.“

„Mohl by je brát každý a vytváří to zásadité prostředí, které tito paraziti nemají rádi. Ublíží jim to a odumřou, a jakmile se jich zbavíte, změní se vám chutě,“ řekl Overeem. „Nejsem to já, kdo potřebuje jíst maso, jsou to paraziti, kteří mě ovlivňují, pracují skrze mě, abych si myslel, že chci jíst maso, ale nejsem to já, a jakmile se jich zbavíte, je vám to jedno. Ovoce vždy alkalizuje. To je mylná představa. Ovoce obsahuje cukr? Ne. Ovoce obsahuje fruktózu. Je to zdravé. Ovoce nevytváří kyselost. Alkalizuje. Jsme stvořeni k tomu, abychom jedli ovoce. Nejsme stvořeni k tomu, abychom jedli maso, takže tato kyselost-alkalita souvisí také s rakovinou a je to další způsob, jak rakovině předcházet. Pokud přejdete na zásaditou stravu, rakovinné buňky zmizí. Dokonce ani rakovinu nedostanete.“

Právě strava by podle Reema mohla být důvodem, proč je dnes pohlaví tak velké téma. „Chci, aby moje dcera byla šťastná,“ svěřil se Overeem, že i jeho dcera bojuje s identifikací svého vlastního pohlaví. „Ale mám pro to strategii. Pro mě je velmi důležité zkoumat, jestli to vychází z ní samotné, nebo jestli se na tom podílejí vnější faktory. A myslím, že vnější faktory jsem už identifikoval. Oslovil jsem lidi doslova z celého světa a mám plán. Myslím, že je to trochu moc, abych vám to teď prozradil, protože je to dlouhý opravdu dlouhý a velký plán.

 

Prostě se chystám zjistit, jestli s tím pohlavím můžu něco udělat. Podívej, genderové problémy jsou dnes velké téma. Všichni můžeme každému udělat operaci, ale to přeci není řešení.

Protože když změníte druh pohlaví a hormony, tak v tom musíte dlouho pokračovat. Tak jsem se tedy začal zabývat jinými příčinami. Možná je to něčím, možná je to tímhle, možná je to jídlem.“

Overeemova teorie může být na první pohled šílená, ale je dokázaným faktem, že dnešní generace konzumuje mnohem více hormonů a dalších látek, než tomu bylo v minulosti. Hodně velkým problémem je antikoncepce, kterou se při čištění vody nedaří 100% filtrovat, takže se znovu dostává do oběhu, v důsledku čehož se pak rybám a obecně mořským tvorům mění nebo upravuje pohlaví. My pak tyto živočichy jíme a podporujeme celý koloběh, který může mít v dlouhodobějším měřítku nedozírné následky.






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *