Danis v problémech? Paulova snoubenka na něj podala žalobu na pořádný balík peněz

Danis Paul Agdal

Logan Paul se 14. října v anglickém Manchesteru vrátí do boxerského ringu, kde se utká s MMA zápasníkem a specialistou na brazilské jiu-jitsu Dillonem Danisem, který v komunitě kolem bojových sportů proslul jako kamarád Conora McGregora, ale také jako velký troll a ostuda scény. V souvislosti s blížícím se soubojem se však možná přeci jen trefil do černého a zasáhl citlivé místo, když upozornil na to, že byla Paulova snoubenka tak trochu do větru. Za poslední týdny tak sdílel doslova desítky fotek, na kterých je Agdal s různými muži, díky čemuž doslova vybuchl na sociálních sítích a získal si obrovské zástupy nových fanoušků. Jak už to však většinou bývá, nic není zadarmo a Danis se možná dostal d velkých problémů.

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

„Chcete něco vědět? Řekl jsem jí: ‚Nino, musím být upřímný, zvládáš to jako bojovnice a já ti to náležitě vynahradím svou velkou výhrou.‘ Hoši, ona nikdy v životě nezažila tolik nenávisti. Najednou, protože je se mnou spojená, je jejím terčem. Je to samozřejmě moje vina a cítím se kvůli tomu hrozně špatně, ale ona je sakra silná. To, jak to všechno zvládá, je jeden z důvodů, proč jsem si ji vybral za snoubenku,“ prozradil nedávno Paul, že teď společně se snoubenkou nezažívají úplně lehké časy, ale že to zvládají. To se však evidentně změnilo a Agdal se rozhodla, že už řádění zastaví.

Podle dostupných informací, které se včera večer začaly šířit sociálními sítěmi, totiž Agdal Danise žaluje a stejně tak požádala o zákaz přiblížení. „Nina Agdal proti mně vede masivní žalobu. Dokonce požádala i o zákaz přiblížení a chce mě dostat do vězení, takže je jasné, že je souboj v ohrožení. Je to celé hodně divoké, ale já nepřestanu jebat systém. Logan Paul je pro mě jen chodící mrtvola,“ potvrdil sám Danis, že jsou proti němu vedeny právní kroky, které musel očekávat, když se do druhé strany opřel s takovou vervou. Navíc se mluvilo o tom, že si Danis díky novým fanouškům na sítích dost vydělal, což samozřejmě nemůže Tým Paul dopustit.
    

Agdal tak údajně Danise žaluje za nedovolené šíření jejích fotek, čímž prý narušil její osobní práva. Za jednu fotku má přitom požadovat až 150 000 dolarů, takže když si vezmeme, že jich Danis sdílel minimálně přeš 50, tak jsme na částce 8 000 000 dolarů, což je v přepočtu neuvěřitelných 181 483 200 Kč, což už je sakra balík, který Danis jistě nemá.

Uvidíme tedy, co se z kauzy vyvine, protože by v soudním řízení šlo v podstatě o to, že by se dokazovalo, do jaké míry je Agdal zlatokopka a běhna, jak jí Dillon s radostí prezentuje. Většina fotek je navíc veřejně přístupná a nejde o to, že by Danis tajně pořizoval fotodokumentaci, kterou pak šíří dál do světa. No, bude to asi ještě hodně zajímavé.
   

Danis a část jeho výpadů, které neberou konce

„Měli bychom Ninu pochválit na to, že Jamieho Foxxe inspirovala k jednomu z největších hitů všech dob – Zlatokopka,“ pálí například Dillon Danis a upozorňuje tak na to, že Paulova snoubenka Nina Agdal v minulosti randila s celou řadou známých mužů a celebrit. Příkladem může být Adam Levine z kapely Maroon 5 a nebo dokonce oscarový herec Leonardo DiCaprio.
 

Danis dokonce našel i jedno ne moc lichotivé video

Příspěvek asi není třeba doslovně překládat, ale Agdal se zkrátka svěřuje, že už dlouho neměla sex a že by dala cokoliv za „pořádnou klobásu“.

 

 
 
 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Příspěvek sdílel uživatel @dillondanis


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *