Na tiskové konferenci před UFC 293 to vřelo a nejenom mezi Adesanyou a Stricklandem

Strickland Adesanya UFC 293

Už tento víkend, konkrétně v noci ze soboty na neděli, nás čeká turnaj UFC 293, skrze který se organizace UFC po delší době vrací do Austrálie, kde nabídne hlavní zápas Israel Adesanya vs Sean Strickland. Zápas má na první pohled jasného favorita, takže se fanoušci v první řadě těšili na tiskovou konferenci, od které se čekaly plamenné výměny. Ty jsme také dostali a nejenom mezi šampionem a a vyzyvatelem.
 

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

Adesanya už dlouho žije na Novém Zélandu, takže má k Austrálii blízko, ale to neznamená, že ho publikum přivítalo jako domácího. Mezi oběma zeměmi totiž panuje poměrně velká rivalita a Adesanya navíc v minulosti hned několikrát porazil Whittakera, tedy domácího miláčka. Velká část fanoušků tedy na tiskové konferenci fandila Stricklandovi, který rozjel svou tradiční show.

Utahoval si ze šampiona, že zradil národ a vydával se za Číňana a nebo že má až nějak moc v lásce psy, což se v poslední době hodně řešilo na sociálních sítích, kde se rozebíralo, že má možná Adesanya úchylku, kterou až tak neskrývá. Adesanya kontroval s tím, že je Sean hlupák a nacista a že prodal svou duši značce Monster, která prý podporuje všechny, proti kterým Izzy jde.
    

Nebyla to však jediná přestřelka. Součástí turnaje je totiž i přemožitel Davida Dvořáka Manel Kape, který byl hodně nespokojený s tím, že v publiku viděl svého původního soupeře Karu-France, po kterém dokonce hodil pití. To se však nelíbilo šampionovi, který je s Kaiem ve stejném týmu, takže jsme najednou byli svědky intenzivního momentu mezi Kapem a Adesanyou.

„Sedni si ty malý skřete, nebo ti udělám z mozku guláš,“ hrozil Adesanya. „Měj trochu respekt a uklidni se.“

„Hej, to já tady mám být za debila,“ přisadil si Strickland, který se královsky bavil. Zkrátka bylo hodně veselo, ale následné staredowny přeci jen proběhly v poklidu, jak se sluší a patří. Zítra nás pak čeká oficiální a veřejné vážení a poté už turnaj, jehož hlavní karta startuje v noci ze soboty na neděli ve 4 hodiny ráno.

 
   

Strickland měl hned po přistání konflikt

„Bum, dostal jí přímo do břicha,“ řekl Strickland pro FOX Sports Australia. „Byl jsem v Austrálii teprve chvíli a už jsem měl na svědomí jeden útok. Původně jsem si myslel, že se ten chlap přišel vyfotit, protože každý, kdo se chce vyfotit, má mé svolení. Miluju své fanoušky. Ale jestli za mnou chceš přijít a pouštět si hubu na špacír, tak ti jednu vrazím jako komukoli jinému. Byla to jedna pořádná rána do břicha. Pak jsem odešel. Ale jestli toho týpka ještě někdy uvidím, tak bez problémů… Poděkuju mu, že na mě nepodal žalobu.“

Sean měl původně za to, že jde k němu jeho fanoušek, ale ukázalo se, že je to fanoušek Izzyho. Ten měl Stricklandovi říct něco v tom smyslu, že ho čeká výprask, na což Sean reagoval tak, že pohotově poslal jednu bombu na břicho.

„Víte, kdo tuhle zprávu vypustil do světa? Byl to sám Sean Strickland. Je to opravdu dáreček. Podle toho, co vím já, tak to nebylo tak vážné a byla to v podstatě sranda. Nakonec byl s tím fanouškem v pohodě a nedošlo ke vznesení obvinění. Bohužel jsme věděli, že by něco takového mohlo přijít a taky to přišlo. Počítali jsme s tím. Teď už jsme kolem Seana nasadili lidi, aby se nic podobného neopakovalo. Teď už nikomu bombu nedá, ať už ze srandy a nebo vážně. Je o to postaráno,“ reagoval Dana White, který z celého incidentu nebyl vůbec nadšený.


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *