Nate Diaz odmítl tuhle pohádkovou nabídku na MMA odvetu s Paulem?

Nate Diaz Jake Paul

Na začátku srpna jsme měli možnost sledovat boxerský souboj Jake Paul vs Nate Diaz, ve kterém samozřejmě MMA komunita fandila UFC veteránovi, který však bohužel smolnou sérii neprolomil. Prohrál totiž na body a zařadil se tak vedle Silvy, Woodleyho a Askrena, kteří na Paula v ringu rovněž nevyzráli. Hned po souboji se však začala řešit odveta, která by se mohla odehrát v kleci. Diaz však nakonec odmítl?

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

„Právě teď jsme opět na začátku. Nate Diaz totiž odmítl nabídku na 10 milionů dolarů, takže není takový drsňák, jak o něm všichni říkali. Chtěl jsem s ním zápasit v MMA a udělat něco, co se ještě žádnému boxerovi nepodařilo, a to v nejlepších letech kariéry přejít do MMA. Bojovníci MMA přešli do boxu, ale já chci přejít do MMA a Nate Diaz se této nabídce vyhnul,“ prozradil Jake Paul, že se skutečně jednalo o odvetě v rámci MMA, která by se nejspíš odehrála na půdě PFL, se kterým má bývalý YouTuber smlouvu. Bohužel však druhý souboj nejspíš neuvidíme.

Níže se sice dočtete, že hned po souboji měl Diaz o odvetu velký zájem, ale Nate je kromě toho, že neuvěřitelně vydrží, známý také tím, že s ním hodně těžko jedná. Je téměř nemožné ho o něčem přesvědčit nebo ho dokonce do něčeho nutit, pokud to sám nechce. Nate je každopádně volným hráčem, tak uvidíme, kam povedou jeho další kroky. 




Diaz měl přitom o odvetu velký zájem! Nastavili si však specifické podmínky

„Bylo hotovo. Pokud bychom měli skutečný zápas, tak bych se teď radoval z vítězství. Bohužel jsme však měli boxerský souboj. Jsem ale rád, že jsem si to zkusil,“ rozpovídal se Diaz po souboji.

„Teď se vrátíme domů, promluvíme si o tom a zjistíme, jestli chceme dělat odvetu v MMA, nebo v boxu. Uvidíme také, co budou chtít dělat oni. Řekli, že chtějí udělat MMA odvetu v PFL a já si myslím, že pokud to chceme udělat, budeme se muset stát spolupromotéry a udělat Real Fight vs. PFL. S tím souhlasím. Ale mým cílem je získat odvetu v jakémkoli bojovém umění.

Uvidíme, jak to s ním dopadne, jestli to opravdu bude chtít udělat v MMA. Pokud ne, vrátím se do ringu a budu ho lovit taky. Každopádně mi to vyhovuje.“






Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *