Blíží se další Clash of the Stars turnaj! Jaký bizar nabídne tentokrát?

Clash of the Stars

Organizace Clash of the Stars se po kratší odmlce vrací, aby nabídla svou šestou akci a navázala tak na pátý turnaj, kterému vévodili souboje Růžička vs Veselý a nebo Benda vs Kotlár. Na co se můžeme těšit tentokrát a dojde k dalšímu pozvednutí pomyslné laťky?

Plivance a facky! Žralok se zastal důchodkyně a ostře se pustil do agresivního revizora

„Clash je zpátky! To, na co jste všichni netrpělivě čekali, je tady! A co nás vlastně čeká?

Některé tváře už jsme Vám odhalili, ale většinu poznáte až na tiskové konferenci! A jestli si myslíte, že už jste všechno viděli, tak tohle Vás teprve zvedne ze židle!

Zároveň na začátku tiskové konference spustíme prodej vstupenek, tak buďte připraveni! Kdo zaváhá, nemusí se taky dostat do haly. Takže s kým se uvidíme?,“ oznámila organizace na svém IG profilu další tiskovou konferenci, kterou dostaneme 11.9. tradičně v klubu Duplex.

Co zatím o další akci víme? Není toho mnoho, ale mělo by dojít na souboje MxGreen vs Zmijizel, Gelnárová vs Dostálová, které se spolu utkají v rámci postojových pravidel, a Kotlár vs Datel. Zatím to sice nebylo potvrzeno, ale spekuluje se také o bitvě Žralok vs Blahovský. Do akce by měl jít i Karlos Benda a další známé tváře.

Více se dozvíme v pondělí přímo na místě a nebo na YouTube kanále, kde tradičně poběží přenos. 

    

Rýsoval se i další zajímavý zápas, ale bohužel…

„Před měsícem mě kontaktovalo Clash of the Stars a nabídlo mi zápas. Ti, co mě trochu znají, uhodnou, že to mělo být s Alešem Bejrem. Ano, slyšíte dobře. Měli jsme jednání a já jsem na to kývnul za určitých podmínek. Kdo na to však nekývl? Aleš Bejr a že si těch podmínek dal. Všechny mu splnili a i tak odmítl. Bojí se podepsat,“ prozradil trenér Pavel Štefko, že dostal nabídku na souboj s Alešem Bejrem, který přijal, ale Psychopat prý nakonec couvl.

Pro kontext, Štefko je rozhodčí, který dohlížel na památnou bitvu Bejr vs Pstruh a který Psychopata ještě před začátkem souboje pacifikoval, protože se Bejr choval nevhodně. Odvetu se Pstruhem sice asi už nikdy nedostaneme, ale mohli bychom dostat alespoň souboj s rozhodčím, který na duel dohlížel a který jej zastavil kvůli opakovanému dloubání do oka, což pak Aleš dlouhodobě rozporoval, že to nebylo do očí.

Bejr je však evidentně proti a možná ví proč, protože už Štefkovi jednou čelil a hodně tvrdě narazil. Tehdy skončil na zemi, aniž se mohl dále hýbat nebo dělat další brykule, což si asi ještě stále živě pamatuje.


1 komentář na “Blíží se další Clash of the Stars turnaj! Jaký bizar nabídne tentokrát?”

  1. To je ten rozhodčí, co se nedávno vyjádřil, že se mu nelíbí, že je známý jako ten, co rozhodoval Bejrův zápas? Tak tímhle to nezlepšil 😁.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *